Prasidėjo komandų registracija į žaidimą OPERACIJA 112
  NAUJIENOS

Prasidėjo komandų registracija į žaidimą OPERACIJA 112

Kategorija:

Miestas:

Europos paveldo dienų metu visi mėgstantys azartą ir iššūkius yra kviečiami į Steigiamojo Seimo 100-mečiui skirtą orientacinį žaidimą OPERACIJA 112! Klausiate, kodėl 112? Žaidimo organizatoriai atskleidė, kad būtent tiek – 112 atstovų buvo išrinkta pirmuosiuose laisvuose ir demokratiškuose rinkimuose į Steigiamąjį Seimą.

Prieš 100 metų į Kauną iš visos Lietuvos sugužėjo Tautos išrinkti atstovai spręsti svarbių šalies reikalų. 112 išrinktųjų plušo, triūsė, svarstė, priėmė ir atmetė daugybę įvairių pasiūlymų, padėjusių pamatą ekonominei, socialinei, kultūrinei ir daugeliui kitų valstybės sričių. Dešimt Lietuvos kultūrinio paveldo pažinimo žaidimo OPERACIJA 112 misijų padės išsiaiškinti, ką svarbaus ir aktualaus mums paliko Steigiamasis Seimas. Žaidėjų laukia pustrečios valandos smagus ir iššūkių pilnas pasivaikščiojimas centrinėmis Kauno gatvėmis.

Žaidimas įvyks rugsėjo 17 d. Startas ir finišas – Istorinės Prezidentūros sodelyje (Vilniaus g. 33). Komandos rinksis sodelyje 16:40, startuos 17:00, o sugrįžti į pirminį tašką turės iki 19:30 val. Komandoje galės būti iki 5 žaidėjų. Žaidėjams prireiks rašiklio, išmanaus įrenginio ir galimybės naršyti internete. Būtina susipažinti su žaidimo taisyklėmis ir užregistruoti komandą internetu http://bitly.ws/9zXu.

Registracija bus uždaroma rugsėjo 15 d. vidurnaktį arba anksčiau, užsipildžius visoms vietoms. Taisykles galima rasti muziejaus internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje. Žaidimo nugalėtojams ir dalyviams prizus bei atminimo dovanėles dovanoja renginio partneris – Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija.

Organizatoriai kviečia pažinti Kauną ir patyrinėti jame dirbusio Steigiamojo Seimo palikimą.
 

Reklama