NAUJIENOS

Prasideda Telšių geležinkelio stoties atgimimas

Kategorija:

Miestas:

 

Telšių geležinkelio stotis sutvarkyta, graži, tačiau kelias iki jos ir stovėjimo aikštelė atitarnavo savo laiką. Meras Vytautas Kleiva kartu su Seimo nariu Valentinu Bukausku ne kartą kreipėsi į Susisiekimo ministeriją dėl lėšų skyrimo. Po ilgų ir dažnų susitikimų savivaldybei pavyko gauti finansavimą miesto geležinkelio stoties teritorijai renovuoti.

Pagal parengtą projektą planuojama perprojektuoti aikštę prie geležinkelio stoties, numatant žiedą su vienpusiu eismu. Taip pat bus paklotas naujas asfalto grindinys, įrengti nauji lietaus nuotekų tinklai, pasirūpinta apšvietimu, sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė. Žiedo viduryje bus įrengta žalios zonos stotelė, kurioje žydės gėlės bei vešės žolė.

Meras Vytautas Kleiva džiaugiasi miesto pokyčiais. „Jau seniai geležinkelio stoties teritorija neduoda man ramybės. Iki šiol tai buvo probleminė miesto vieta, kuriai būtinas remontas. Stovėjimo aikštelėje buvo galima ir automobilio rato netekti“, — juokauja meras. „Po renovavimo darbų bus daug geresnis susisiekimas. O ir pats miestas tvarkingesnis bei svetingesnis Žemaitijos sostinės svečiams“.

Renovavimo darbus atliks UAB „Žemaitijos keliai“. Darbus finansuoja Automobilių kelių direkcija prie LR susisiekimo ministerijos.

 

Telšių rajono savivaldybės informacija


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama