NAUJIENOS

Prano Gailiaus (1928–2015) gimtadienio paminėjimas jo parodoje Gyvenimo scenos / Scènes de la vie de pranas

Kategorija:

Miestas:
M. Žilinsko dailės galerijoje, Nepriklausomybės a. 12, Kaune, vasario 1 d., penktadienį,  17 val. įvyks susitikimas su pažinojusiais Praną Gailių. Paminėsime jo gimtadienį retrospektyvinėje parodoje „Gyvenimo scenos“ („Scènes de la vie de Pranas“).
Sausio 22 d. – vieno žymiausio pasaulyje lietuvių dailininko Prano Gailiaus gimtadienis (1928.01.22–2015.12.12). Šiemet jam būtų sukakę 91 –eri metai.
 
Su maestro kūrybos įvairove galima susipažinti M. Žilinsko dailės galerijoje atidarytoje parodoje „Pranas Gailius. Gyvenimo scenos / Scènes de la vie de Pranas“.
 
Dailininkas sakė, kad kūryba – tai jo biografija. Geriau pažinus patį dailininką, plačiau atsiveria jo kūrybos prasmės. Minint Prano Gailiaus gimimo dieną, kviečiame į susitikimą su jį pažinusiais, iš arti mačiusiais kūrybos procesą.
 
Gimtadienio paminėjime dalyvaus muziejaus direktorius Osvaldas Daugelis, poetas Rolandas Rastauskas, nuo 1980 metų Paryžiuje įsikūrusi kanadietė, Prano bičiulė  Rima Puniškaitė, knygos apie Gailių autorė Jolita Linkevičiūtė, galerininkai Simona Makselienė ir Edvidas Žukas, parodos kuratorės Kristina Civinskienė ir Iveta Dabašinskienė. Laukiame ir Prano dukters Nathalie Gailius.
 
Susitikimas su Praną Gailių pažinojusiais ir norinčiais geriau jį pažinti rengiamas  M. Žilinsko dailės galerijoje vasario 1 d. 17 val.
 

 
Maloniai kviečiame atvykti.
 

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama