NAUJIENOS

Pradėti mažosios infrastruktūros sutvarkymo darbai prie Balskų užtvankos

Kategorija:

Miestas:

Tauragės rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimui vykdyti projektą, kurio metu bus sutvarkyta Balskų pakrantės infrastruktūra, įrengiant vandens transporto priemonių nuleidimo taką ir sutvarkant aplinką prie nuleidimo tako. Sprendimas priimtas atsižvelgus į Tauragės medžiotojų ir žvejų draugijos prašymą ir į situaciją, kad šiuo metu vandens transporto priemonės prie Balskų užtvankos nuleidžiamos į vandenį nepritaikytose pakrantės vietose.

Birželio 20 d. pasirašyta Tauragės rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Diržė“ sutartis dėl „Mažosios infrastruktūros sutvarkymo prie Balskų užtvankos“. Sutartyje numatytų darbų vertė 15 942,09 Eur. 95 procentai lėšų bus skirta iš paramos, kurios šaltiniai: Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondas (85 proc.) ir Lietuvos valstybės biudžetas (15 proc.). Iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto bus apmokama 5 proc. tinkamų finansuoti ir kitos netinkamos finansuoti projekto įgyvendinimo išlaidos.

UAB „Diržė“ darbus pradėjo vykdyti jau  liepos pradžioje – ruošiamas transporto privažiavimui kelias, aikštelė mašinų apsisukimui, pilamas gruntas, dedami borteliai.

Darbus planuojama pabaigti iki š. m. liepos 31 d.

Tauragės rajono savivaldybės administracija

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama