NAUJIENOS

Pradėtas statyti pėsčiųjų tiltas per Ventą

Kategorija:

Miestas:
Atėjo tas metas, kai pradėtas statyti pėsčiųjų tiltas per Ventą Kuršėnuose. Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais.
Šiaulių rajono savivaldybei įgyvendinant projektą „Ventos upės viešosios erdvės Kuršėnų mieste
įrengimas ir pritaikymas bendruomeniniams ir verslo poreikiams“ (iš dalies finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo) Ventos upės dešiniojo kranto teritorijoje bus įrengti ne tik pėsčiųjų takai, vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, prieplauka, maudykla, lauko terasa bei sutvarkyta žalioji zona, bet ir pastatytas pėsčiųjų ir dviračių tiltas.
Naujuoju tiltu – nuo centrinės miesto dalies (L. Ivinskio aikštės) iki Kuršėnų dvaro parko – bus galima patogiai pasiekti Kuršėnų kultūros centrą, mokyklą, bei parką, kuriame vyksta masiniai renginiai ir šventės. Projekto vadovas Alvydas Žirgulis, Šiaulių rajono savivaldybės turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas, džiaugiasi, kad „statomas tiltas taps nauju traukos centru prisidedančiu prie miesto viešosios erdvės modernizavimo pritraukiant papildomus lankytojų srautus, padidinant paklausą vietos verslininkams ir naujoms investicijoms, pagerės gyventojų
mobilumas“.
Tiltas trauks ne tik norinčius pasimėgauti ramiais pasivaikščiojimais, bet ir išmaniųjų technologijų naudotojus. Vienoje iš tilto aikštelių bus įrengta multifunkcinė stotelė, kurioje sumontuotas įrenginys saulės energiją verčiantis oru, energija, bendravimu ir saugumu.
Šiuos technologinius sprendimus suprojektavo  UAB „Atamis.
Naujai įrengta Ventos upės pakrantės erdvė neabejotinai taps viena iš labiausiai lankomų vietų
kuršėniečiams ir atvykstantiems svečiams, išsiskirianti originalia išvaizda ir technologiniais sprendimais ne tik Šiaulių regiono, bet ir visos Lietuvos kontekste.
Pesčiųjų tilto statybos darbus vykdo AB „Kauno tiltai“.
 

Pagal pateiktą informaciją
parengė Zigmas Ripinskis
 
Nuotr. Zigmo Ripinskio

Rita Žadeikytė,
Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja

21-a leciono (pamoka)

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Atjauta

Pūkutės puošmena – ilgi ūsai

Reklama