NAUJIENOS

Pradėjo darbą 2019–2023 m. Panevėžio miesto taryba

Kategorija:

Miestas:

Balandžio 24 d. į pirmąjį posėdį susirinko ir darbą pradėjo 2019–2023 m. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nariai, inauguruotas antrai kadencijai perrinktas meras Rytis Mykolas Račkauskas.

„Balsuodami rinkimuose panevėžiečiai aiškiai pasakė, kad mato permainas ir teigiamus pokyčius mieste, todėl pradėtus darbus turime tęsti. Šioje kadencijoje įgyvendinsime didžiuosius miesto viešųjų erdvių modernizavimo projektus. Laukia daug darbų miesto ūkio, švietimo, sporto, kultūros ir kitose srityse. Toliau vadovausimės strateginėmis miesto kryptimis, taip kurdami konkurencingą miestą Lietuvos ir regiono kontekste. Miestą, su kuriuo norisi sieti savo ateitį, kuriame norisi veikti žmogui, bendruomenei, verslui. Ir toliau stiprinsime bendruomeniškumą – taip vis labiau tapsime miestu, kuriame gerai jaučiasi įvairiausių pomėgių, interesų ir amžiaus grupių žmonės. Skirsime deramą dėmesį jaunimui – pastaruoju metu jų veikla mieste vis labiau matoma. Mūsų darbas – įgalinti juos veikti dar aktyviau, drąsiau ir veržliau – taip, kad jauni žmonės galėtų kurti savo ateities miestą“, - sakė meras R. M. Račkauskas.

2019–2023 m. Taryboje dirbs 27 žmonės. Valdančiąją daugumą sudarė 16 – 9 visuomeninio komiteto „Atsinaujinančiam Panevėžiui“, 3 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, po 2 Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų partijos narius.

Posėdyje paskirti 2 mero pavaduotojai. Jais tapo Seimo narių Ramūno Karbauskio ir Juozo Rimkaus padėjėjas-sekretorius 34 metų Deividas Labanavičius (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) ir Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio valdybos viršininkas 61 metų Valdemaras Jakštas (Lietuvos liberalų sąjūdis).

Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas laikinai, kol naujai kadencijai bus paskirtas ir pradės dirbti administracijos direktorius, pavesta eiti dabartiniam pavaduotojui Tomui Juknai.

 

Komunikacijos skyrius

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama