NAUJIENOS

Povilas Petrauskas – pirmasis Baltijos šalyse įgijo dr. Marshall Goldsmith verslo vadovų ir komandų koučerio sertifikaciją

Kategorija:

Miestas:

Šiuo metu vykdomo TV3 televizijos socialinės dokumentikos projekto “Noriu šio darbo” ekspertas, koučeris Povilas Petrauskas tapo sertifikuotu verslo vadovų ir komandų treneriu, įgijęs pasaulyje geriausiu tituluojamo vadovų koučerio Dr. Marshall Goldsmith sertifikaciją. 

Povilas Petrauskas jau beveik 20 metų dalinasi galia keisti savo istoriją, sustoti ir atsakyti į klausimus, kurie augina kiekvieną, veda į tikslą, aiškumą ir ramybę veikti. P. Petrauskas yra sertifikuotas ICF koučingo specialistas (PCC lygis), "Points of you" treneris bei projekto “Infinitas” steigėjas. 

Anot P. Petrausko, daugelis žmonių vertina ir dažniausiai pervertina savo galimybes trumpame laikotarpyje, neįžvelgdami to, ką galėtų pasiekti ilgalaikėje perspektyvoje, per 5 ar 10 metų. Tai dažnai reiškia kritiką sau ar nerimą naktimis, kai tuo tarpu visi atsakymai slypi viduje. “Kartais tereikia nusispjauti į tai, ką sako kiti ir tiesiog daryti taip kaip liepia širdis. Tačiau taip pasielgti – išdrįsta ne kiekvienas vadovas. Dr. Marshall Goldsmith koučingo metodika yra unikali tuo, kad ji garantuoja rezultatą. Klientas už suteiktas paslaugas moka tik tuomet, kai pasiekia numatytus tikslus”, - teigia pašnekovas. 

Dr. Marshall Goldsmith pasaulyje tituluojamas kaip vienas geriausių vadovų koučerių. Jo klientų sąrašą sudaro aukščiausias pareigas užimančių tarptautinių organizacijų vadovai, o norintiems patekti į Dr. Marshall Goldsmith konsultaciją tenka laukti net ilgiau nei 6 mėnesius. Daugiau nei 11 tūkst. vadovų iš keturių skirtingų kontinentų jau įsitikino jo unikalios koučingo metodikos veiksmingumu, o net 95 proc. apklaustųjų džiaugėsi įvykdę teigiamus pokyčius.


Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama