NAUJIENOS

Poilsis prie ežero: kaip išsirinkti

Kategorija:

Miestas:
Tikriausiai visi sutiksite, su posakiu, kad Lietuva yra ežerų kraštas, todėl būtų nuodėmė nepasinaudoti šiais gamtos stebuklais. Poilsis prie ežero yra tikrai puikus būdas pabėgti nuo šurmulio, pailsėti ir atsipalaiduoti. Poilsis prie ežero tiks visiems, tiek vienišiams kurie mėgsta būti su savimi ir su savo mintimis, tiek poroms, tiek šeimai, tiek didelei kompanijai žmonių.

 Poilsis dviem

Jei svajojate apie romantišką poilsį tik dviems, tuomet jums puikiai tiktų atokus poilsis prie ežero nameliuose. Romantiškam poilsiui taip pat tiktų ne nameliai, o vilos. Tai būtų kiek prabangesnis poilsis jums ir jūsų mylimam žmogui. Norintys mažiau privatumo ir daugiau prabangos gali rinktis viešbučius įsikūrusius ant ežero kranto. Ten galėsite mėgautis ne tik puikiu maistu, bet ir SPA malonumais, pasiplaukiojimais baseine ir poilsiu pirtyse. Tokio tipo poilsiui puikių vietų yra Prienų rajone, Trakuose, Vilniuje, Druskininkuose bei Molėtų rajone.

Poilsis su vaikais

Lietuva turi tikrai didelį spektrą pasiūlymų poilsiautojams kurie nori ilsėtis su visa šeima. Jums puikiai tiks viešbučiai, nameliai, vilos bei sanatorijos įsikūrusios šalia ežero. Keliaujant su mažaisiais poilsiautojais labai svarbu, kad toje vietoje, kurią pasirinkote poilsiui būtų pakankamai veiklos vaikams, kadangi tai užtikrina kokybišką tėvų poilsį. O poilsis gamtoje, prie ežero bus naudingas tiek fiziniam, tiek psichologiniam poilsiui.

Poilsis prie ežero su draugais


Jei planuojate poilsį su draugų kompanija, turėtumėte pagalvoti apie namelių arba vilų nuomą, kadangi ten yra daug erdvės ir privatumo. Namelių yra labai įvairių, namelyje gali būti nuo dviejų iki keliolikos miegamųjų vietų, todėl poilsis net su didele grupe žmonių bus patogus ir komfortiškas.

Kaina

Poilsio prie ežero kainos yra labai skirtingos ir priklauso nuo daugelio aspektų, tokių kaip nakvynių skaičius, maitinimo tipas, asmenų skaičiaus bei papildomų patogumų. Taip pat verta paminėti, kad kiekviena poilsiavietė turi savo kainodarą, todėl panašūs pasiūlymai skirtingose vietose gali gerokai skirtis.
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama