NAUJIENOS

Pociūniečiai keliavo į Trakus

Kategorija:

Miestas:
Pociūniečiai kiekvieną vasarą kažkur keliauja. Šiais metais pasirinkti Trakai. Ši kelionė – projekto  ,,Vis dar norim keliauti“ dalis. Šiam projektui Radviliškio rajono savivaldybė skyrė 421 eurą.

Pažintinė kelionė prasidėjo pažintimi su Užutrakio dvaru. Atvykus prie dvaro, keliauninkus pasitiko gidas, kuris supažindino su dvaro istorija. Pociūniečius sužavėjo didingas dvaras ir išpuoselėta jo aplinka.Vykstant į Trakus, užsukome pasigrožėti Angelų kalva. Čia stovi daugiau kaip 40 didelių ir mažesnių medinių angelų ir koplytstulpių. Trakų senojoje kibininėje dalyvavome kibinų gaminimo edukacinėje programoje. Patys pasigaminome kibinus ir juos ragavome.Taip pat degustavome pagal totorių tradicijas kepto tikro pyrago ,,Šimtalapis“. Papietavę Trakų pilies tiltu per Galvės ežerą pasiekėme pagrindinę miesto įžymybę – Trakų salos pilį. Gidė supažindino su pilies istorija, pristatė ekspozicijas. Grožėjomės didinga pilimi, prabangiomis menėmis, senoviniais indais, baldais, rūbais.
Dalyvavome edukacinėje programoje ,,Viduramžių karyba“. Apžiūrėjome karių aprangą ir ginkluotę, pasimatavome riterių šarvus. Neišdildomą įspūdį paliko pasiplaukiojimas laiveliais po Galvės ežerą. Kelionė paliko puikų įspūdį bei norą keliauti, grožėtis Lietuvos miestais, miesteliais ir kraštovaizdžiu. Tai atsipalaidavimas nuo kasdienių darbų ir geras bendrystės pojūčio jausmas.
Pociūnų bendruomenės informacija

Reklama