NAUJIENOS

Po Klaipėdos rajono savivaldybės dalyvavimo parodoje „RESTA 2017“ – naujos idėjos ir užmegzti ryšiai su investuotojais

Kategorija:

Miestas:
Didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje „RESTA 2017“, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai ne tik statantiems, bet ir investuojantiems, šiais metais buvo galima sutikti ir Klaipėdos rajono savivaldybės komandą.
Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija ieškojo investuotojų ir potencialių bendradrabiavimo partnerių Gargždų karjerų teritorijos vystymui, Gargždų daugiafunkcio sporto centro ir Slengių daugiafunkcio centro statybai, didino Klaipėdos rajono žinomumą, viešindami Savivaldybės prekės ženklą „Atveria horizontus“, bei pristatė Klaipėdos rajoną kaip išskirtinę turizmo traukos vietovę. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje parodoje dalyvavo 550 įmonių iš Lietuvos ir net septyniolikos užsienio valstybių. Parodoje apsilankė apie 45 tūkst. žmonių.
Parodai buvo pasiruošta atsakingai: buvo sukurti Gargždų karjerų teritorijos vystymo ir Gargždų karjerų teritorijos detaliojo plano grafiniai plančetai, sukurtas Klaipėdos rajoną ir Gargždų karjerų teritoriją pristatantis vaizdo klipas, parengti informaciniai leidiniai apie Klaipėdos rajono investicinę aplinką, Slengių daugiafunkcio bei Gargždų daugiafunkcio sporto centrų projektus, buvo parengta ir parodos metu grafiniais elementais vaizdžiai pateikta teigiama informacija apie Klaipėdos rajoną.
Į visus invesuotojų užduodamus klausimus buvo pasiruošę atsakyti Klaipėdos rajono savivaldybės adminisracijos specialistai: Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjas Algirdas Ronkus, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausieji specialistai Brigita Šežikaitė ir Mantas Virbauskas.
Parodoje „RESTA 2017“ dalyvavo tik dvi savivaldybės: Klaipėdos rajono ir Raseinių. Klaipėdos rajono savivaldybė išsiskyrė savo prekės ženklu, kurį įvertino ir iš užsienio atvykę specialistai, teigę, kad „Atveria horizontus“ – prekės ženklas, pralenkęs laikmetį.
Dalyvavimas parodoje buvo naudingas: užmegzti ryšiai su investuotojais, su jais jau tęsiamas bendravimas, jie informuojami apie naujoves, pokyčius ir galimybes Klaipėdos rajone. Daugybė verslininkų, susidomėję Klaipėdos rajonu, žadėjo atvykti jo apžiūrėti, domėjosi ne tik parodoje pristatomais objektais ir teritorijomis, bet ir galimybėmis statyti naujus gyvenamųjų namų kvartalus tiek Gargžduose, tiek kitose rajono vietose, nes Klaipėdos rajonas – vienas iš nedaugelio, kuriame gyventojų skaičius nuosekliai auga.
Parodos metu buvo ne tik siekiama pritraukti investutojų, bet ir pasisemti naujų idėjų: parodos metu vyko net 34 statybų tematikos renginiai, o kiekvienas parodos dalyvis prie savo stendo stengėsi pristatyti naujausias ir originaliausias idėjas. Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos specialistai iš parodos grįžo ne tik pasisėmę patirties, užmezgę naujų pažinčių, naudingų Savivaldybei, bet ir kupini idėjų: žaidimų aikštelės viešosiose erdvėse, pritaikytos dar nevaikštantiems vaikams bei neįgaliesiems, pontoniniai lieptai rajono vandens telkiniuose, modernūs įvairiaformiai suolai, svarbios informacijos viešinimas, įrengiant lauko ar vidaus ekraną, per kurį bus skelbiama ir rajoną pristatanti informacija, įvairios bendradrabiavimo formos tarp verslo ir viešųjų įstaigų – tai tik nedidelė dalis idėjų, kurias įkvėpė apsilankymas tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2017“.   
Aptarus dalyvavimo parodoje naudą, Savivaldybėje jau kalbėta apie galimybes ir kitais metais dalyvauti panašiose parodose, kuriose su investuotojais bei verslu galima bendrauti tiesiogiai. 

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Ernesta Strakšytė
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama