NAUJIENOS

Po karantino Sakartvelas atsiveria turistams

Kategorija:

Miestas:

Sakartvelas visame pasaulyje jau pažįstamas kaip viena saugiausių turistinių šalių ir yra viena  pirmųjų, kuri pradeda atnaujinti turizmą. Tai liudija Sakartvelo vyriausybės sėkmingi veiksmai, kovojant prieš COVID-19. Šalis gan anksti pradėjo kovą su virusu, tad užsikrėtusiųjų skaičius gerokai mažesnis negu Europos šalių.

Sakartvelas keliautojus kviečia pažinti savo ypatingą išskirtinumą: stebuklingą gamtą, architektūrą, nacionalinius parkus.

Sakartvelas – tai ypatingas klimatas, mineraliniai gydomieji vandenys, žinoma skaniausia virtuvė ir vyno 8000 metų tradicija, kuri yra pripažįstama kaip unikalus kultūrinis paveldas. Visa tai susirenka vienoje mažoji šalyje.

Šalis visada laukia turistų. Čia atvykęs bet kuris lietuvis ar kitos šalies keliautojas gali pailsėti prie jūros, kalnuose, patirti mineralinių gydomųjų vandenių galią. Sakartvelas yra ta šalis, kur vasarą įmanoma kopti į Svanetijos gražiausius kalnus ir po kelių valandų mėgautis Juodosios jūros pakrančių panoramomis.

Sakartvele vidaus turizmas atsinaujins nuo 2020 m. birželio 15 d., o nuo liepos 1 d. šalis pasiruošusi priimti keliautojus iš kitų šalių ir duoti galimybę maksimaliai patogiai ir saugiai pailsėti Sakartvele.

Sakartvelo ambasadorius Lietuvoje Levanas Gvačlianis pažymi, kad oro uostuose, viešbučiuose, maitinimo ir lankytinose vietose laikomasi visų apsaugos priemonių. 

Arūnas Sartanavičius

Autoriaus nuotr.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama