NAUJIENOS

Plungiškių nuotaiką žadina Kalėdų eglė

Kategorija:

Miestas:
 Prieš savaitę Plungėje, Senamiesčio aikštėje, sužibo girliandomis ir šventiniais – vardiniais! – žaisliukais papuošta kalėdinė eglutė! Karantinas kiek pakoregavo eglutės įžiebimo Plungėje tradicijas. Paisant apribojimų teko atsisakyti kalėdinės mugės ir koncerto Senamiesčio aikštėje, todėl ir eglutė buvo įžiebta, nepranešus gyventojams tikslaus laiko.

 

Šiemet prie eglutės puošybos galėjo prisidėti visi bendruomenės nariai, kurie atkreipė dėmesį į viešojoje erdvėje paskelbtą akciją „Sukurk miesto kalėdinę eglę“: akcijos dalyviams tereikėjo aktyvuoti nuorodą ir registruotis kartu su šeima, draugais ar darbo kolektyvu, išsirinkti ir sukurti vardinį žaisliuką, kuris buvo pagamintas, nuspalvintas ir papuošė miesto centre stovinčią eglę. Plungiškiai buvo aktyvūs, nepraleido tokios progos, todėl ir kalėdinė eglutė šiemet spalvinga ir jauki.

 

Ar laukdami Kalėdų jau atlikote vieną svarbią misiją? Ar jau parašėte laišką Kalėdų Seneliui? Jei ne, tai kviečiame pasinaudoti šventinio pašto paslauga Senamiesčio aikštėje. Stebėkite: vos tik jūsų laiškas bus įmestas į Kalėdų Senelio pašto dėžutę, šventinė eglė nušvis kitomis spalvomis! Tai ženklas, kad jūsų laiškas šiemet tikrai nukeliaus pas Kalėdų Senelį!Plungės rajono savivaldybės gyventojai ir į miestą atvykę svečiai kviečiami ne tik fotografuotis prie eglutės, bet ir atkreipti dėmesį į išradingai papuoštas Plungės, seniūnijų miestelių bei gyvenviečių erdves. Už gražiausias nuotraukas laukia smagūs prizai.Tikimės, kad įžiebus Kalėdų eglutę švenčių laukimas dar labiau suartins žmones, o panaudojus išmaniąsias technologijas dosniai pasidalinsime sukurta šviesia nuotaika.
 
Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.
Stasio Buitkaus nuotraukos
 
 

Reklama