NAUJIENOS

Plungės vaikai turi žaidimų aikštelę

Kategorija:

Miestas:

Tiek vaikų, kiek jų sugužėjo į Plungės miesto parką „susipažinti“ su spalvinga žaidimų aikštele, kurioje daug visokiausių įrenginių: yra kur pasisupti, pasilinguoti, palaipioti, pasikarstyti, šliuožinėti – seniai nebuvo.

 Surengta žaidimų aikštelės atidarymo šventė pritraukė gausų būrį smalsuolių – lydimi auklėtojų, skubėjo vaikai iš lopšelių-darželių, gausu buvo pradinukų, netrūko ir mamyčių, tėvelių, močiučių su mažyliais.

 
 

Į spalvingą ir įrenginių gausią aikštelę susirinkusius mažuosius ir suaugusius plungiškius sveikino Savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Savo darbo vaisiumi džiaugėsi ir projekto kuratorė, Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Jūratė Garčinskaitė. „Manau, vaikams bus tikrai smagu. Juk ir patys toje aikštelėje žaidėm, tėvams sunkiai sekdavosi mus iš jos ištempti. Aš  -sakyčiau, kad aikštelė – ne nauja, o atnaujinta“, – kalbėjo J. Garčinskaitė. 

Renginį vedęs Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius sakė negalįs atsidžiaugti pirmąja per 24 Lietuvos nepriklausomybės metus Plungėje atsiradusia žaidimų aikštele.

Įrengus aikštelę, svarbu, kad ji taptų mėgiama vaikų, kad nuolat būtų pilna, kitas aktualus dalykas – apsaugoti ją nuo piktadarių, niokotojų. Siekiant, kad sūpynės, laipynės ir kiti įrenginiai kuo ilgiau tarnautų, kad chuliganai nedrįstų jų niokoti, aikštelėje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

 Organizatorių – Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto bei Strateginio planavimo ir investicijų skyrių vardu norime padėkoti už pagalbą ir paramą atidarymo šventės rėmėjams ir partneriams: UAB „Baliomagija“, VĮ "Telšių regiono keliai", Plungės rajono Jaunimo reikalų tarybai, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui. Taigi, vaikai, – pirmyn į naująją žaidimų aikštelę! Tik ne gadinti, o pramogauti.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Šventinės edukacinės programos vaikamsReklama