NAUJIENOS

Plungės miesto Senamiesčio aikštėje jaunimas įkūrė kavos alėją

Kategorija:

Miestas:
Plungės jaunimas – išradingas ir kūrybingas. Tuo įsitikinti buvo galima apsilankius praėjusį šeštadienį miesto Senamiesčio aikštėje, kur Plungės kultūros centro iniciatyva vyko jaunimo šventė „Kavos alėja“. Nors laikinoje alėjoje lankėsi nedaug žmonių – užsuko vos vienas kitas praeivis (vasariškas oras, greičiausiai, miestiečius išvijo prie vandens telkinių), tačiau tai jaunimo pernelyg nenuliūdino – smagiai leisti laiką galima ir savame rate. „Kavos alėja“ tądien tapo kuriančio jaunimo oaze, kur buvo galima įsitikinti, kad jaunieji plungiškiai yra muzikalūs ir talentingi. Jaunimo šventėje apsilankė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis su žmona Inesa bei mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius.
„Kūryba, kava ir gera nuotaika“. Tokiu šūkiu vadovaudamiesi, „Kavos alėjos“ organizatoriai kvietė visus norinčius prisijungti prie jų iniciatyvos suburti draugėn Plungės jaunimą. Organizuojant šią šventę, užmojai buvo dideli ir gražūs. Galbūt ne viską, tačiau didžiąją dalį planų pavyko įgyvendinti: grožio dirbtuvėse galėjai pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis, buvo suteikta galimybė pasidaryti šukuoseną ar šventinį makiažą, veikė jaunimo rankdarbių paroda-mugė. Joje už simbolinę kainą buvo galima įsigyti mielų rankų darbo žaisliukų, įpakuotų patraukliose dėžutėse, žvakių, pagalvėlių ar papuošalų – jaunimas pasinaudojo proga ir pademonstravo, ką veikia laisvalaikiu. Pailsėti nuo kaitros praeiviai ir visi šventės dalyviai galėjo čia pat įkurtoje lauko kavinukėje, kuri viliojo spalvingumu ir ryškumu. Kavos ar gaivaus gėrimo degustacijai, į kurią kvietė neseniai Senamiesčio aikštėje įsikūręs kavos baras, ši vieta puikiai tiko.
„Kavos alėja“ kai kam tapo netgi savotišku tramplynu į viešumą. Renginio metu buvo galima grožėtis pirmą kartą visuomenei pristatytais fotografių Odetos Drungilaitės ir Kamilės Grauslytės darbais.
O kokia šventė be muzikos? Kuriantis jaunimas surengė šaunų koncertą ir taip paminėjo visoje šalyje jau ne pirmus metus vykstančią Gatvės muzikos dieną. Koncerte pasirodė muzikinės grupės „II dublis“, „Džemas“, Asta Ruginytė, Kristijonas Vaičiukauskas, Vytautas Stonys, Gintarė Kriaučiūnaitė, Plungės kultūros centro jaunimo vokalinė grupė „Hello“ ir kiti talentingi plungiškiai. Nuotaiką sau praskaidrinti buvo galima ir darantis asmenukes prie specialiai šiam renginiui kurtos originalios atminimo sienos.
 
Plungės rajono savivaldybės informacija
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama