Plungės autobusų parke – dar du nauji ISUZU markės autobusai
  NAUJIENOS

Plungės autobusų parke – dar du nauji ISUZU markės autobusai

Kategorija:

Miestas:
Baigiantis 2017 metams Plungės autobusų parkas viešai paskelbė, jog numatė plėsti savo riedmenų parką ir iš sutaupytų įmonės lėšų pirks dar du naujus autobusus. Paskelbus apie pirkimą bendrovė gavo tik vieną pasiūlymą. Gruodžio 1 dieną buvo atplėšti vokai su UAB „Saločiai ir partneriai“ pasiūlymu įsigyti naujus ISUZU markės autobusus. Neilgai trukus buvo pasirašyta trišalė (dviejų bendrovių ir SEB banko) lizingo sutartis, o po Kalėdų du nauji ISUZU Novo City autobusai pasiekė Plungę.
Iš Vilniaus į Plungę autobusus atvairavo UAB „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev ir šios įmonės pardavimų vadovas Vygantas Šulga. Plungės autobusų stotyje juos pasitiko meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Plungės autobusų parko direktorius Rimantas Kmieliauskas ir šios bendrovės darbuotojai.
Plungės autobusų parko direktorius R. Kmieliauskas priminė, jog prieš porą metų įmonė įsigijo pirmuosius du ISUZU markės autobusus. Per tą laiką jokių bėdų dėl jų eksploatavimo neturėjo, todėl nuoširdžiai apsidžiaugė, kai, paskelbus apie naują pirkimą, paaiškėjo, jog pasirinkto modelio keisti nereikės.
ISUZU autobusų pardavėjai patikino, jog šiam transportui suteikia dviejų metų (arba 100 tūkst. kilometrų) garantiją.
Naujaisiais autobusais vienu metu gali važiuoti 54 keleiviai. Standartinio išplanavimo autobuse numatyta 21 sėdima vieta, dar 33 keleiviai gali važiuoti stovėdami. Autobuso gale numatytos specialios vietos neįgaliesiems, mat naujosios transporto priemonės yra žemagrindės, pritaikytos patekti ir žmonėms su negalia arba keleiviams su kūdikių vežimėliais specialiomis jiems skirtomis rampomis. Taigi, naujieji autobusai šiuolaikiški, patogūs tiek keleiviams, tiek ir jų vairuotojams.
„Belieka palinkėti, kad Plungės autobusų parko direktorius surastų dar du gerus vairuotojus, kuriems patikėtų šiuos naujus autobusus“, – linkėjo meras A. Klišonis, atkreipęs dėmesį, kad naujuose autobusuose keleivių patogumui sumontuotos ir  informavimo švieslentės.
ISUZU atstovai pasidžiaugė, kad šios markės autobusai vis labiau populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Per pastaruosius metus įvairių tipų ir modelių šio ženklo autobusų įsigijo ne vienas Lietuvos keleivių vežėjas, išleidžiantis autobusus miesto ir priemiesčio maršrutais, taip pat naudojantis ir turizmui.
„Šių autobusų pakaba tvirta, nebijo net žvyrkelių, o jūsų pasirinktas ISUZU Novo City modelis atitinka visus ES standartus. Bendrovė „Saločiai ir partneriai“ yra oficiali ISUZU atstovė Baltijos šalyse, todėl mums svarbu patenkinti savo klientų poreikius“, – pažymėjo R. Andrejev ir V. Šulga.
Kalba pasisuko ir apie techninį šių transporto priemonių aptarnavimą, mat ISUZU dar neturi tokio centro Žemaitijoje. Dalyvaujant merui A. Klišoniui buvo apsikeista nuomonėmis dėl  tokio centro įsteigimo Plungėje galimybių.
 
Plungės rajono savivaldybės informacija
 

Reklama