NAUJIENOS

Plungės „Olimpas“ susitiko su Panevėžio „Bangenė – Aivera“ komanda

Kategorija:

Miestas:
Vasario 16, Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio minėjimo dieną Plungės „Olimpas“ susitiko su Panevėžio „Bangenė – Aivera“ komanda. Pirmojo rato varžybose plungiškiai svečiuose su panevėžiečiais tik per plauką išplėšė pergalę 79:80. Prieš prasidedant varžyboms krepšininkai kartu su savo sirgaliais sugiedojo tautišką giesmę...
Prasidėjus šioms varžyboms Plungės „Olimpas“ stengėsi įtvirtinti pranašesnės komandos poziciją ir kėlinį laimėjo 18:15. O štai antrasis kėlinys pasibaigė kiek kitaip – 22:23 varžovų naudai. Tačiau po dviejų kėlinių olimpiečiai vis tiek pirmavo 40:38. Trečiasis kėlinys irgi baigėsi panevėžiečių naudai 13:16. Mūsiškiai pergalės atiduoti lengvai neketino, todėl pasistengė, ketvirtąjį kėlinį laimėjo 20:14 ir šventė pergalę rezultatu 73:68.  
Plungės „Olimpo“ komandoje geriausiai sužaidė Eimantas Žilius. Jis pelnė 15 taškų, atkovojo 13 kamuolių, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 23 naudingumo balus. Modestas Jurkaitis pelnė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius, iš 12 mestų dvitaškių pataikė pusę ir surinko 13 naudingumo bal. Mindaugo Tamušausko sąskaitoje – trys devynetai: 9 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 9 naudingumo balai. Deividas Rasys prie komandos rezultato prisidėjo 12 taškų. Šiose varžybose išvydome Žilviną Kubilių. Jis, pasveikęs po traumos, prisijungė prie olimpiečių.
Panevėžio „Bangenės – Aiveros“ komandoje geriausiai sužaidė Tadas Mincė (4 Nr.). Jis surinko 22 naudingumo balus, įmetė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir išprovokavo 8 mūsiškių pražangas. Simonas Slivka (8 Nr.) surinko 20 naudingumo balų, pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.  Tadas Buinauskas (21 Nr.) surinko 17 naudingumo balų, įmetė tiek pat taškų, atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 4 olimpiečių pražangas.
Kaip ir kiekvienais metais, sporto klubas „Plungės olimpiečiai“ kartu su kelionių agentūra „Ladonas“ organizuoja puikią loteriją – šiemet – tai kelionė dviem į Stokholmą. Pagrindinė sąlyga – ateiti į Plungės „Olimpo“ varžybas ir pataikyti iš aikštės vidurio į krepšį. Visi pataikiusieji sezono pabaigoje rungsis finalinėje kovoje. Jau yra 3 finalininkai – Simonas Lapis, Matas Rupeika ir SALYS. Vasario 16 – ąją prie jų prisijungė  ketvirtas finalininkas - Edvinas Kazbaraitis.
......................................................................................................................................................
Vasario 17 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su  Kauno „Atletas – LSU“ krepšininkais. Šie varžovai plungiškiams pirmajame rate namuose pralaimėjo 86:66. Kauniečiai buvo nusiteikę lengvai nepasiduoti ir pirmąjį kėlinį laimėjo 25:21. Tačiau mūsiškiai taip pat demonstravo didelį norą laimėti ir antrą kėlinį užbaigė susikraudami dviženklį pranašumą 22:32. Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose Plungės „Olimpas“ diktavo savo taisykles 22:28 ir 22:22. Plungiškiai varžybas laimėjo ir savo sirgaliams parvežė puikią pergalę 91:103.
Kauno „Atletas – LSU“ komandoje geriausiai žaidė buvęs olimpietis, plungiškio, nusipelniusio krepšininko Evaldo Jocio sūnus Žygimantas Jocys. Jis surinko net 30 naudingumo balų, įmetė 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Taip pat gerai sužaidė Valentinas Gadliauskas . Jis surinko 25 naudingumo balus, įmetė 15 taškų,  atkovojo 3 kamuolius ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. Valentinas Gadliauskas praėjusį sezoną žaidė Plungės „Olimpo“ gretose, tačiau šiuo metu  krepšininkas studijuoja Lietuvos sporto universitete. Radvydas Sebecka prie komandos rezultato prisidėjo 19 taškų.
Olimpiečių komandoje geriausiai sužaidė Deividas Rasys. Jis surinko net 37 naudingumo balus, atkovojo 8 kamuolius, pelnė 22 taškus ir baudas  mėtė šimto procentų taiklumu. Mindaugas Tamušauskas surinko 30 naudingumo balų, pelnė 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir pataikė beveik visus mestus dvitaškius. Eimantas Žilius prie komandos rezultato prisidėjo 17 taškų.
Po pergalingo savaitgalio Plungės „Olimpas“ trečią ketvirtą vietas dalijasi su Kretingos „Kretinga“.
Kitos rungtynės Plungės „Olimpo“ laukia vasario 24 dieną 16 valandą namuose su Vytauto Didžiojo universiteto komanda. Kauniečiai turnyro lentelėje šiuo metu užima 13 vietą su 11 pergalių ir 16 pralaimėjimų. Pirmojo rato susitikime olimpiečiai įrodė savo pranašumą savo sirgaliams parvežę pergalę 87:80. Kovo 2 dieną olimpiečių laukia išbandymas – mačas svečiuose su galinga Gargždų  SC komanda.


VšĮ „Plungės olimpiečiai“ direktorius Algirdas Šimkevičius 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Reklama