NAUJIENOS

Plungei – bičiulių iš Švedijos kalėdinė dovana

Kategorija:

Miestas:

Vaikų globos agentūrą „Cyrulis“ pasiekė žinia, kad bičiuliai iš Švedijos organizacijos „Vanner emellan“ („Draugas draugui“) nutarė skirti pinigėlių plungiškių Kalėdų šventėms. 

Kuo nuoširdžiausius kalėdinius linkėjimus švedai siunčia Plungės parapijos senelių globos namų bei Žemaičių Kalvarijos senelių globos namų gyventojams, Neįgaliųjų draugijos, Aklųjų ir silpnaregių organizacijos nariams, taip pat Plungės specialiajam ugdymo centrui bei Plungės technologijų ir verslo mokyklai, kuriems dovanoja po 5 tūkst. švediškų kronų, o Plungės krizių centrui ir vaikų globos agentūrai „Cyrulis“ – po 10 tūkst. švediškų kronų.

„Cyrulio“ ir „Draugas draugui“ draugystė – ilgametė, laiko patikrinta. Pažintis užsimezgė dar 1999 metais. Susidraugavus „Cyrulio“ ir „Draugas draugui“ organizacijoms, Plungės ir Boksholmo savivaldybės 2001 metais pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Boksholmo komunos atstovai ne kartą lankėsi Plungėje, čia įkurtame Švedų centre, kuris tarpininkauja teikiant paramą vaikams, šeimoms, seneliams, įstaigoms ir organizacijoms.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama