NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Plungei – bičiulių iš Švedijos kalėdinė dovana

Kategorija:

Miestas:

Vaikų globos agentūrą „Cyrulis“ pasiekė žinia, kad bičiuliai iš Švedijos organizacijos „Vanner emellan“ („Draugas draugui“) nutarė skirti pinigėlių plungiškių Kalėdų šventėms. 

Kuo nuoširdžiausius kalėdinius linkėjimus švedai siunčia Plungės parapijos senelių globos namų bei Žemaičių Kalvarijos senelių globos namų gyventojams, Neįgaliųjų draugijos, Aklųjų ir silpnaregių organizacijos nariams, taip pat Plungės specialiajam ugdymo centrui bei Plungės technologijų ir verslo mokyklai, kuriems dovanoja po 5 tūkst. švediškų kronų, o Plungės krizių centrui ir vaikų globos agentūrai „Cyrulis“ – po 10 tūkst. švediškų kronų.

„Cyrulio“ ir „Draugas draugui“ draugystė – ilgametė, laiko patikrinta. Pažintis užsimezgė dar 1999 metais. Susidraugavus „Cyrulio“ ir „Draugas draugui“ organizacijoms, Plungės ir Boksholmo savivaldybės 2001 metais pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Boksholmo komunos atstovai ne kartą lankėsi Plungėje, čia įkurtame Švedų centre, kuris tarpininkauja teikiant paramą vaikams, šeimoms, seneliams, įstaigoms ir organizacijoms.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama