NAUJIENOS

Pirmiausia nusilieti, o paskui pašventinti

Kategorija:

Miestas:
Jau saulelė kasryt anksčiau nušviečia svietą, taip džiugindama žmones, o ir gaidžiui nėr ko kankintis, kad atsigertų nuo stogo krintančių lašų, nes šią žiemą lietaus kolei kas netrūko. Vasario 2 d., per Grabnyčias, Kristaus paaukojimo šventę, bažnyčioje šventinamos žvakės. O jeigu šventinamoji žvakė bus dar ir pačių pasigaminta?
Tad visus kviečiame į šeštadienio popietę „Žvakių liejimas“, kuri vyks vasario 1 d., šeštadienį, 13 val. Alytaus kraštotyros muziejuje, Savanorių g. 6. Sužinosime, iš kur atsiranda vaškas ir išbandysime įvairius žvakių gamybos būdus. Žvakių gamybos priemonėmis rūpinamės mes, o jūs pasirūpinkite bent dešimčia mįslių, kad žvakės geriau lietųsi.
Būtina išankstinė registracija tel. 8 315 53370, 8 607 81825, el. paštu edukacija.alytus@gmail.com.  Vietų skaičius ribotas, sukruskite!
 
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama