NAUJIENOS

Pirmasis šių metų naujagimis Telšiuose – plungiškis Arminas

Kategorija:

Miestas:

Sausio 1-osios rytą Regioninėje Telšių ligoninėje sukrykštė pirmasis šių metų kūdikis. Tėvai berniuką pavadino Arminu.

Pirmasis 2016-ųjų kūdikis pasaulį išvydo anksčiau, nei planuota. Plungėje gyvenantys naujagimio tėvai Birutė ir Kęstutis Jurevičiai pasakojo šeimos pagausėjimui ruošęsi sausio pabaigoje. Tačiau mažoji atžala pasaulį nusprendė išvysti trimis savaitėmis anksčiau. Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Ona Blauzdžiūnienė pranešė, kad gimdymas vyko sklandžiai. Berniukas gimė sausio 1-ąją, 6 val. 35 min. Mažasis Arminas svėrė 3 kg 416 g, jo ūgis – 51 cm. Naujagimio būklė įvertinta labai gerai. Puikiai jaučiasi ir 32 metų kūdikio mama.
Mažylio mama Birutė teigė nesureikšminanti simbolinės vaiko gimimo datos. Jai svarbiausia, kad vaikas sveikas.
„Nors gimdymui jau ruošiausi, nesitikėjau, kad sūnus gims būtent sausio pirmąją. Su šeima sutikome Naujuosius metus, pažiūrėjome fejerverkus ir išvažiavome į gimdymo namus“, – prisiminė moteris.
Arminas – tai antrasis B. ir K. Jurevičių vaikas. Šeima augina aštuonerių metų dukrytę Rugilę.
2016-ųjų pradžia Akušerijos-ginekologijos skyriuje – sėkminga. Per pirmąsias tris šių metų paras Telšių ligoninėje gimė 6 vaikai.
Regioninės Telšių ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje 2015-aisiais į pasaulį pasibeldė 345 vaikai (2014 m. – 374).
Praėjusiais metais pirmasis pasaulį Regioninėje Telšių ligoninėje išvydo taip pat berniukas. Jau penktus metus iš eilės gydymo įstaigoje pirmieji Naujųjų metų kūdikiai – plungiškiai.

Plungės rajono savivaldybės informacija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama