NAUJIENOS

Pirmasis Džuljetos laiškas

Kategorija:

Miestas:

Vasario 14-ąją planavome Jums pristatyti šokio spektaklio „Romeo ir Džuljeta“ (pagal V. Šekspyrą) premjerą. Tačiau ne tik meilėje, bet ir kasdienybėje būna netikėtumų. Viltingai tikime, kad į karantine užšaldytą premjerą Jus galėsime pakviesti pavasarį.

O kad laukimas neprailgtų, parašyk man popierinį laišką apie tai, ką šiuo metu išgyveni ir kokie jausmai būdrauja tavo krūtinėje. Laišką man siųsk vienu iš šių būdu: įprastu paštu, adresu: Akcija „Laiškai Džuljetai“, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, K. Donelaičio g. 4, LT-92144 Klaipėda arba įmesdamas į akcijos „Laiškai Džuljetai“ dėžę, pastatytą Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos vidiniame kiemelyje, po stogeliu, adresu Herkaus Manto g. 25.

Tavo laiško lauksiu nuo 2021 m. vasario 14 d. iki balandžio 14 d. Prižadu tau asmeniškai atsakyti, jeigu paliksi savo pašto adresą.

Tavęs be galo pasiilgusi,

Džuljeta

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama