Pirmą kartą Panevėžyje – sporto festivalis
  NAUJIENOS

Pirmą kartą Panevėžyje – sporto festivalis

Kategorija:

Miestas:
Šiandien Panevėžyje, Kultūros ir poilsio parke, vyko sporto festivalis „Aktyvuok Save“. Čia panevėžiečiai ir miesto svečiai galėjo susipažinti su įvairiomis sporto šakomis ir tiesiog vietoje jas išbandyti.

„Sveikinu visus, susirinkusius į pirmą tokį sporto festivalį Panevėžyje. Matydamas, koks didelis būrys sportininkų ir juos palaikančių šiandien susirinkę čia, dar kartą įsitikinu, kad esame sportininkų miestas ir kad sporto renginių mums niekada nebus per daug. Dėkoju festivalio iniciatoriams už puikią idėją ir jos įgyvendinimą. Tegul toks festivalis tampa gražia Panevėžio tradicija. Geros nuotaikos ir įdomaus šeštadienio Jums visiems“, - palinkėjo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.  

Iki pat vakaro vyksiančiame festivalyje buvo galima apžiūrėti sportinius automobilius, profesionalią drift lenktynininkų treniruotę, automobilių garso aparatūros varžybas, dalyvauti krepšinio, futbolo ar tinklinio 3x3 turnyruose, karatė ir savigynos treniruotėje, lindy hop'o pamokose, masinėse treniruotėse, diskgolfo varžybose, žygiuose ir meditacijose. Taip pat buvo galima išmėginti jėgas NBA2k21 ir Fifa turnyruose. Mažieji festivalio dalyviai  buvo laukiami specialiai jiems įrengtoje vietoje, kurioje vyko įvairios veiklos.

Renginį organizavo VšĮ Aukštaitijos krepšinio mokykla, įėjimas į jį buvo nemokamas.
 
Komunikacijos skyrius 
 
 

Reklama