NAUJIENOS

Pirmą kartą organizuotame jaunimo piknike –„karštoji“ kėdė ir klausimai merui

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 18 d., ketvirtadienį, Mažeikių senamiesčio parke pirmą kartą suorganizuotas  piknikas. Jaunimas turėjo išskirtinę galimybę tiesiogiai pabendrauti su Mažeikių rajono savivaldybės meru Antanu Teniu. Atvyko nemažai moksleivių, jaunų šeimų su vaikais.
Ant „karštosios“ kėdės sėdinčiam merui jaunuoliai pateikė ne vieną klausimą. Labiausiai juos domino, ar Mažeikių mieste atsiras Jaunimo centras, kuriame daug idėjų turintys moksleiviai ir studentai galėtų užsiimti mėgstama veikla, klausė, ar atsiras tiesioginis traukinys maršrutu Vilnius–Mažeikiai–Klaipėda, ar yra teikiama nemokama psichologinė pagalba jaunoms šeimoms. Buvo pasiūlyta sukurti Mažeikių miestui skirtą renginių interneto svetainę ir patrauklų turizmui Mažeikių simbolį.
Savivaldybės meras Antanas Tenys atsakė į pateiktus klausimus, kvietė jaunuolius būti aktyvius – inicijuoti ir patiems panašius susitikimus, nebijoti atvykti į Savivaldybę ir kelti klausimus, diskutuoti, ieškoti galimų sprendimų. „Esame atviri kiekvienam. Džiaugiamės, kad yra jaunų žmonių, neabejingų miestui, rajonui“, – kalbėjo A. Tenys.
Pikniko idėjos autorės Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistės, jaunimo reikalų koordinatorės Alvydos Purauskytės teigimu, mintis suorganizuoti tokį renginį atėjusi įsiklausius į jaunimo pageidavimus. „Norėjome pokalbių, atvirų diskusijų su Savivaldybės vadovu kitokioje – neoficialioje – aplinkoje, – aiškino specialistė. – Tikimės, kad ateityje pavyks surengti tokių ar panašių renginių, suburti kuo daugiau jaunimo.“
Renginio metu parke taip pat vyko orientacinės profesinės varžybos „3P“, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato kinologų ir jų tarnybinių šunų pasirodymai, koncertas.
 
Ryšių su visuomene skyrius
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama