Pinigai: kas nulemia, kiek jų mes turime
  NAUJIENOS

Pinigai: kas nulemia, kiek jų mes turime

Kategorija:

Ar dažnai girdime posakį: laimė ne piniguose? O šmaikštuoliai neretai priduria, kad laimė ne piniguose, bet jų kiekyje. Kaip ten bebūtų, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje pinigai yra  priemonė padedanti laimę susikurti. Besikeičiančios visatos energijos sutaikė dvasingumą ir materialumą. Ir nepaisant to, atotrūkis tarp turtingų ir neturtingų tik didėja. Kodėl pas vienus atėję pinigai ima daugintis geometrinėmis progresijomis, o pas kitus jie iškeliauja vos atėję?
Į šį klausimą atsako saviugdos mokytojas Aleksandr Palienko.
Kai mes pinigus uždirbame sunkiu darbu, mes su jais sulimpame, smerkiame  kitus žmones, įsižeidžiame, skubame, laiką švaistome turštiems pokalbiams, prisimename praeitį, bendraujame su silpnais žmonėmis arba vampyrais ir nemokame pasakyti „Ne“, tada mes pinigus leidžiame tam, dėl ko nepatiriame malonumo ir jie pas mus nesugrįžta.
Pinigai sugrįžta tik tada, jei mes:
*perkame tai, ką norime ir tai ką planuojame
*Pinigus leidžiame sąmoningai ir tik geriausiam iš to, ką mes gebame įsigyti.
Kai mes, leisdami pinigus, neapgailestaujame dėl to ir nepavydime kitiems, mums ateina daugiau pinigų.
Bendrai kalbant, reikia atsisakyti smerkimo, gyrimosi,  tuščių kalbų, patarinėjimų silpniems žmonėms, reikia išmokti pasakyti „ne“ ir patirti malonumą nuo to, ką darome ir ką geriausio iš to, ką sau galite leisti pasirenkame. Tada pinigai visada ateis anksčiau, negu juos išleisite.

Parengė 
Genovaitė Paulikaitė

 
 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama