NAUJIENOS

Pilvo plastinė operacija tikrai padeda pagrąžinti kūno sudėjimą

Kategorija:

Miestas:
Pilvo srityje dėl įvairių priežasčių besikaupiantys riebalai matomi tiek vyrams, tiek ir moterims, tačiau pabrėžiama, kad esant tam tikriems pilvo defektams, jie gali būti pašalinami pasitelkiant specialias operacijas. Pilvo plastika yra ypač dažna procedūra, kurią pasirenka moterys, kenčiančios dėl gimdymo paliktų defektų. Tačiau, šią operaciją rekomenduojama atlikti visiems, kuriems pilvo odos perteklius yra matomas akivaizdžiai.

Pilvo plastinė chirurgija rezultatus garantuoja ilgajame periode

Pilvo plastinė operacija, kuomet pakoreguojama pilvo forma, atliekama parenkant geriausią, pagal paciento poreikius pritaikytą metodą. Pilvo forma gali keistis dėl įvairių priežasčių, o šios operacijos pagrindinis tikslas yra paversti jo formą plokščiu ir lygiu.

Pilvo plastika dažniausiai pasitarnauja moterims, kurioms odos perteklius yra susidaręs būtent po gimdymo. Ne kiekvienai moteriai pavyksta atsikratyti pilvo riebalų be jokių pasekmių. Plastikos chirurgai atlieka operaciją, kurios metu susidaręs odos ir riebalų perteklius gali būti pašalinamas vos per kelias valandas.

Kiek laiko truks operacija – pacientas sužinos po pirminės konsultacijos. Dažniausiai ši operacija atliekama iki trijų valandų. Jeigu pacientas pageidauja ne tik pašalinti odos perteklių, bet tuo pačiu nusiurbti riebalus nuo tam tikrų vietų, tuomet operacijos trukmė bus ilgesnė.

Kalbant apie pilvo plastinės operacijos rezultatų ilgalaikiškumą, svarbu paminėti, kad įtaką taip daro ir paciento elgsena po operacijos. Kadangi odos perteklius įprastai atsiranda dėl prieš tai buvusio didelio svorio ir riebalų sankaupos, natūralu, kad nėra garantijos, jog tų riebalų ateityje pacientas vėl nepriaugs. Tad, jeigu nutiktų taip, kad praėjus keliems mėnesiams po operacijos jūs vėl greitai priaugsite svorio, tuomet tikėtina, kad jus kamuos ta pati problema.

Pilvo forma koreguojama įvairiais metodais

Jeigu nerimaujate, kad neturėsite pakankamai pinigų pilvo formos korekcijai, tuomet jums reikėtų gerai pasidomėti kokiais atvejais apskritai yra rekomenduojama atlikti šią operaciją. Matote, ši operacija reikalinga tais atvejais, kuomet ant pilvo yra susidaręs didžiulis odos perteklius. Priešingai nei riebalai, jo natūraliai būdais pašalinti nepavyks. Tad, jeigu priaugote tiek kilogramų, kad jau yra išryškėjęs pilvas, tai dar nereiškia, kad teks gultis ant operacinio stalo.
Pilvo formos pokyčiai gali būti matomi atliekant fizinius pratimus ir subalansuojant mitybą. Atminkite, kad odos perteklius atsiranda dėl staigaus riebalų netekimo. Yra labai didelė tikimybė, kad per ilgesnį laikotarpį metant svorį, pilvo srityje odos perteklius nesusidarys. Žinoma, tai taikoma ne visiems. Jeigu sergate antro laipsnio nutukimu, tuomet taip – odos perteklius gali smarkiai matytis.

Laikantis dietos ir kasdien bent kažkiek sportuojant, pilvo forma gali kardinaliai pasikeisti į gerąją pusę. Bet, kaip jau minėta, svarbu, jog svorio metimas būtų saugus ir nelabai skubotas.

Kas padeda išvengti pilvo plastikos operacijos?

Vienintelis atvejis, kuomet nepavyks išvengti odos pertekliaus susidarymo - senatvė. Senyviems žmonėms dažnai pilvo srityje susidaro odos perteklius, nes su amžiumi tiesiog sumažėja odos elastingumas. Tačiau, tai atsitinka tik labai senyviems žmonėms. Siekiant užkirsti kelią pilvo formos deformacijoms, pirmiausia reikėtų laikytis paprasčiausių sveikos mitybos taisyklių. Aišku, fizinis aktyvumas yra dar viena priemonė, siekiant turėti patrauklesnes kūno formas.
Taip pat primenama, kad pilvo plastinė chirurgija atliekama tuomet, kai pacientų situacija yra gerai išanalizuojama. Pavyzdžiui, jeigu turite pilvo odos perteklių dėl staiga netekto didžiulio riebalų kiekio ir norite operacijos, turite pranešti chirurgui ar artimiausiu metu planuojate nėštumą. Tokiais atvejais operacija būtų nerekomenduojama ir pacientė įspėjama apie skaudžias pasekmes.

Aistė Bielinė

Reklama