NAUJIENOS

Pėsčiųjų ir dviratininkų žygyje „Sveikatos lobio beieškant“ – dvi skirtingo ilgio trasos

Kategorija:

Miestas:
Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras surengė staigmenų kupiną tradicinį žygį „Sveikatos lobio beieškant“. Šiemet žygis buvo kitoks: dalyviai galėjo pasirinkti, ar nori žygiuoti pėsčiomis, ar sveikatos lobį surasti važiuodami dviratį. Skyrėsi tik trasų ilgiai: pėstieji turėjo įveikti 13 km, o dviratininkai – apie 30 km.

Visi dalyviai saulės buvo apdovanoti ryškia šviesa, tad žygyje netrūko geros nuotaikos ir šypsenų. Žygio dalyvių iš anksto numatytuose punktuose laukė žygio organizatorių parengtos užduotys. Vienas iš įsimintiniausių punktų – buvusi Užuožerių pradžios mokykla. Mokyklos šeimininkė mokytoja Zofija Rulienė su malonumu priėmė žygio dalyvius, aprodė mokyklą, kurioje stovi išlikę senoviniai suolai, kiti mokykliniai baldai, bei papasakojo įvairių istorijų apie pačią mokyklą ir joje besimokiusius moksleivius. Galutinė žygio stotelė buvo jaukioje stovyklavietėje šalia Arimaičių ežero.

Nors ir maloniai pavargę, bet visi žygeiviai bei dviratininkai visą maršrutą įveikė savo jėgomis. Įveikęs tokį žygį, kiekvienas jo dalyvis buvo nusipelnęs gardžių užkandžių bei sveikatos lobio, kuriame slėpėsi atminimo dovanėlės.

Žygį organizuoti padėjo Lietuvos Šiaulių sąjungos Radviliškio 601-osios kuopos ir „RadviStartas“ atstovas Nerijus Kazlauskas, Radviliškio sveikuolių klubas „Atgaja“.

Pėsčiųjų ir dviratininkų žygio „Sveikatos lobio beieškant“ nuotraukų albumą  rasite Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ puslapyje arba paspaudę šią nuorodą: Pėsčiųjų ir dviratininkų žygis „Sveikatos lobio beieškant“, 2019.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama