NAUJIENOS

Perversmas tetruko valandą

Kategorija:

Miestas:
Keistas sutapimas – kaip tik spalio 10-ąją, kuomet švenčiama Vietos savivaldos diena, Rietavo savivaldybėje pasikeitė valdžia –  pradedant meru, baigiant skyrių vedėjais. Meru tapo Vilius Raišuotis, Administracijos direktorių pakeitė Gytis Petkevičius, o direktoriaus pavaduotoją - Greta Andriulytė.
Sveikatos, socialinės paramos ir rūpybos skyriui vadovavo Evelina Jedenkutė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriui – Agnė Mačiulskaitė, Vietos ūkio skyriui – Emilija Mikutytė, Architektūros skyriui – Arūnas Ripkauskas. Kanceliarijos vedėją pavadavo Rosita Kiaulakytė, o Savivaldybės kontrolierę – Guoda Keršytė ir Monika Monstavičiūtė.  Visuose kabinetuose vietoje įprastų valstybės tarnautojų veidų lankytojai tądien galėjo pamatyti itin jaunus žmones, kuriems teko pasirūpinti socialiniais ir žemės ūkio, ekologijos ir švietimo, finansiniais  Ir kalbos tvarkybos, teisiniais ir kitais reikalais. Tiesa, perversmas tetruko gerą valandą, o jį organizavo Rietavo Lauryno Ivinskio ir Tverų gimnazijų moksleiviai. Tuo metu tikrieji savivaldos atstovai galėjo pagurkšnoti kavos ar arbatos, paskanauti gimnazisčių iškeptų keksiukų.
Meras Antanas Černeckis padėkojo moksleiviams, kiekvienam įteikė po mažą dovanėlę ir kartu su jais nusifotografavo

Angelė  Kilčiauskaitė
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama