NAUJIENOS

Periodinių leidinių paroda ,,Spausdintu lietuvišku žodžiu – apie mūsų mokyklą"

Kategorija:

Miestas:

Pociūnėlių pagrindinė mokykla atsiliepė į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos kvietimą 2020 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. surengti Lietuvių kalbos dienas. Numatyta įvairių veiklų.

Pirmasis renginys – periodinių leidinių paroda „Spausdintu lietuvišku žodžiu – apie mūsų mokyklą". Paroda skirta Mokyklų bendruomenių metams. Prasmingus bendruomenės veiklos momentus primena žinutės, straipsniai, išspausdinti 2004-2020 metais įvairiuose periodiniuose leidiniuose: rajoniniuose laikraščiuose „Radviliškio naujienos“, „Radviliškio kraštas“, „Mūsų kraštas“, respublikiniame laikraštyje „Dialogas“, Kėdainių rajono laikraštyje „Rinkos aikštė“. Iš viso eksponuojama daugiau kaip pusantro šimto tekstų. Pateikta informacija sulaukė nemažo mokyklos bendruomenės susidomėjimo.

Beveik visus tekstus, išspausdintus laikraščiuose, rašė mūsų mokyklos pedagogės. Straipsnių, žinučių autorės – Roma Buivydienė, Danguolė Kavaliauskienė, Aušra Sadzevičienė, Danutė Garuckienė, Janina Makarienė. Tekstuose pasakojama apie pamokas, popamokinius renginius, sėkmingą mokinių dalyvavimą konkursuose, varžybose, apie mokyklos bendradarbiavimą su mokinių tėveliais, su Pociūnėlių miestelio bendruomene, kitomis rajono mokyklomis, apie draugiškus ryšius su kaimynine Lenkija. Periodinius leidinius parodai iš asmeninio archyvo atnešė šios informacijos pateikėja.

Paroda „Spausdintu lietuvišku žodžiu – apie mūsų mokyklą“ – puikus įrodymas, kaip turiningai jau daug metų gyvena mūsų mokyklos bendruomenė. Kartu tai priminimas, koks svarbus kiekvienam bendruomenės nariui lietuviškas žodis, gimtoji kalba, kuria pateikta visa informacija.

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama