NAUJIENOS

Pažintinė trasa Rambyno regioniniame parke

Kategorija:

Miestas:

Rambyno regioniniame parke lankytojai pamėgo naują rekreacinį traukos objektą - taką „Rojaus kelias“. Atvykstantiems į kultūriškai žymius Bitėnus sudarytos sąlygos geriau pažinti šio kaimo ne tik kultūrinę-istorinę, bet ir gamtinę erdvę prie Bitės upelio. 

Apjungtos esamos pėsčiųjų trasos į bendrą žiedinę takų sistemą ir naujai pritaikyta pėstiesiems buvusi, bet per laiką sunykusi, infrastruktūra. Naujajam lieptui, informaciniams stendams ir rodyklėms nutarta laikančiąsias konstrukcijas daryti iš metalo, mediniams gaminiams - suoleliams ir tilteliui - naudoti kietmedžio medieną. 

Pažintinė pėsčiųjų trasa įrengta Rambyno regioninio parko direkcijos iniciatyva ir finansuota pagal Interreg V-A Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis. 

Pasak Rambyno regioninio parko direktorės Dianos Milašauskienės, šiemet rugpjūčio 24 dieną jau tradicija tapusiame renginyje „Paskutiniai gandro pavakariai“ bus organizuojama pažintinė ekskursija po Rambyno regioninį parką, įtraukiant pasivaikščiojimą naujuoju „Rojaus keliu“.

Primename, kad Rambyno regioniniame parke Bitėnuose įsikūrusi baltųjų gandrų kolonija, kurios pažiūrėti lankytojai atvažiuoja iš toli. Baltramiejaus dieną (rugpjūčio  24 d.) gandrai išskrenda į šiltuosius kraštus ir parko direkcija organizuoja tradicinį gandrų palydėtuvių renginį.

Rambyno regioninio parko inf.

Žydėkime kaip rožės

Žydėkime kaip rožės

Lietuvoje kovo 8-ąją, kaip ir daugelyje pasaulio šalių, yra švenčiama Moters diena. Ši šventė moterims dažniausiai asocijuojasi su tulpių žiedais, išskirtiniu brangių žmonių dėmėsiu, smulkiomis dovanėlėmis....


Reklama