Pavelo Globos astrologinės prognozės 2016 metams
  NAUJIENOS

Pavelo Globos astrologinės prognozės 2016 metams

Kategorija:

Avinas
 
2016 metais atsiras galimybė pasirinkti naujus kelius, pasiekti naujas viršūnes. Jūsų kūrybinga asmenybė nepajus savęs pažinimo ribų, jus lydės sėkmė ir jums nebus nepakeliamos naštos. Žinoma, ne viskas vyks kaip sviestu patepta, galimos abejonės ir prieštaravimai dėl to, ką pradedate, bet nugalės  jūsų charakterio tvirtumas. Kiekvienu atveju, jūs turite į ką atsiremti ir sunkiu momentu galite sulaukti artimųjų, vaikų, tėvų ir mylimųjų palaikymo. Galimas dalykas, kad tai, kuo jūs užsiimsite, jus taip sudomins ir įtrauks, kad ne vieneriems artimiausiems metams taps jūsų gyvenimo pagrindu.
Beždžionės metais sėkmė jus lydės tiek darbe, tiek ir asmeniniuose reikaluose. Sėkmingai augs jūsų autoritetas. Galimi kai kurie praradimai ir dvasiniai svyravimai, bet tuomet sulauksite artimųjų ir draugų pagalbos, o atsitraukti nuo problemų padės mėgstamas užsiėmimas. Jūs veršitės į savęs pažinimą ir tobulėjimą. Atsargesni būkite su linkinčiais blogo ir pavyduoliais.
2016 metais laikas nuo laiko į jūsų gyvenimą ateis ryškiai įsimenantys įvykiai, taip kad nuobodžiauti nebus kada. Asmeniniuose santykiuose su mylimu žmogumi jūsų laukia nevienareikšmiškos emocijos. Tai jums atrodys, kad esate pats laimingiausias žmogus, nes su juo esate kartu, tai atvirkščiai – viršų paims abejonės. Tačiau bet kuriuo atveju, jūsų santykiai nebus bespalviai ir galimas dalykas aptiksite pačiam malonių dalykų. Visus metus jūs gerai jausitės tiek moraliai, tiek ir fiziškai. Metai praeis aktyviose paieškose, o jūsų kovinė nuotaika padės realizuoti iškylančias idėjas ir lengvai apginti jas prieš kritikus ir cenzorius. Jūs susikoncentruosite į dvasinį vystymąsi ir jūsų gyvenimas nušvis naujomis spalvomis.
 
Jautis
 Jaučių 2016 metais laukia dideli ir perspektyvūs planai. Juos realizuodami jie patirs sėkmingas permainas. Galimas dalykas, už ankstesnes pastangas ir darbus jūsų laukia pripažinimas. Gero palaikymo sulauksite iš artimųjų ir drąsiai jais galite pasikliauti. Tačiau kovo mėnesį jūsų ir kai kurių draugų nuomonės išsiskirs. Taigi svariausia visada prisiminti, kad seni draugai geriau už naujus.
Nepatikėkite savo reikalų nepatikrintiems žmonėms, abejotini partneriai jums nereikalingi. Jei vėliau nenorite turėti nemalonumų, neignoruokite šio patarimo. Jums bet kurią sunkią minutę padės patikrinti draugai. Jei turite buities ar su darbu susijusių problemų, nesklandumų asmeniniame gyvenime, nesidrovėkite kreiptis į gerus pažįstamus arba giminaičius ir jie būtinai jums padės įveikti bet kurias kliūtis.
Kovo mėnesį pajusite nenugalimą trauką savęs pažinimui, jūs susidomėsite dvasine literatūra arba filosofiniais mokymais. Jūs būsite linkęs būti vienumoje ir stengsitės vengti viešų vietų, triukšmingų kompanijų, užsiimsite veikla. To pasekmė – jūsų veikla iš pomėgio peraugs į kažką didesnį ir pritrauks į jūsų namus stabilias pajamas ir finansinę gerovę, kas padės artimiausiais metais realizuoti planus ir sumanymus.
Rudens pradžioje jums verta trumputį atsitraukti nuo savo atsiskyrėliško gyvenimo ir prasiblaškyti malonioje draugų ir bendraminčių kompanijoje. Atsipalaidavę jūs galėsite „pasikrauti“, įgyti dvasios stiprybės ir praturtėti šviežiomis idėjomis tolimesniems projektams.
Dvyniai
2016 m. bus pakankamai sėkmingi Dvyniams. Tiek karjeroje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Galite drąsiai kurti ateities planus. Ypač sėkmingi bus projektai, kurių užuomazgos užgimė užpradėjusiais metais. Taip pat sėkmė lydės projektus, susijusius su visuomeninėmis organizacijomis ir darbu.
Beždžionės metai – Dvyniams puiki galimybė suprasti save ir apmąstyti aplink jus vykstančius įvykius. Netgi tuos įvykius, kuriuos jūs seniai pamiršote. Jūs turėsite puikią galimybę viską prisiminti ir išanalizuoti, suvokdami, kad šiame pasaulyje viskas eina sava tvarka ir ratu. O neužbaigti darbai vis tik sugrįžta, kad juos užbaigtumėte. Likimas jums siūlo susitikimą su labai įtakingais žmonėmis, kurie suteiks jums labai gerą paslaugą tolimesniame gyvenime.
Nepaisant, kad 2016 m. yra jums palankūs, jums teks išgyventi tris krizinius etapus, kurie turės įtakos jūsų asmeniniams santykiams su mylimu žmogumi.
Įtampa pajusite per naujametines šventes, vasarą – birželio-liepos mėnesiais ir ypač sudėtingas bus trečiasis etapas, kuris ištiks trečioje lapkričio dekadoje.
2016 m. jūs daug laiko skirsite šeimos santykiams ir nervinės įtampos neišvengiamos, todėl būtina stebėti savo sveikatą, kad vėliau nesulauktumėte nemalonių pasekmių.
Didesnė tikimybė, kad metai prasidės pokyčiais darbe: arba pasikeis viršininkai, arba jūs pakilsite karjeros laiptais. Galimas dalykas pasikeis atmosfera darbe, pavyzdžiui, jūs gausite naują kabinetą ir geresnės darbo sąlygos padės jums siekti naujų tikslų, kurti naujus planus, įgyvendinti naujas idėjas. Būkite tikri, kad visi kruopščiai atlikti darbai atneš jums ne tik pasitenkinimą rezultatais, bet ir žymiai didesnį finansinį pelną.
 
Vėžys
 
Naujieji 2016 metai Vėžiams visose sferose bus kupini įvykių ir permainų. Darbe, labai didelė tikimybė, kad pasikeis viršininkai, kad turės privers pakeisti jūsų planus ir tikslus. Profesinėje veikloje jums teks pasirinkti tolimesnį kelią. Ir pasirinkdami vieną ar kitą maršrutą, jūs turite pasikliauti savimi ir savo jėgomis. Nuo to, kiek nuoširdžiai jūs dirbsite, priklausys viso jūsų pasirinkimo rezultatas.
Užsiimkite dvasinėmis paieškomis ir savęs pažinimu, tai padės išvengti daugelio klaidų, aplenkti ligas ir įveikti visus jūsų kelyje iškylančius sunkumus. Jūsų dvasinė pusiausvyra į jūsų šeimą atneš taiką ir jaukumą.
Jūsų sumanymams realizuoti labiausiai palanki 2016 m. antra pusė. Tuo metu jums viskam užteks jėgų, juo labiau, kad jus palaikys artimi draugai. Su jais jūs savo kelyje galėsite nuversti kalnus.
Kaip ir daugelis kitų zodiako ženklų, Vėžiai Beždžionės metais galės pasidėti pamatą ilgalaikei veiklai, kuri tęsis kelerius metus. Jumyse pasireikš iki šiol jums nežinomas ir užslėptas neišsemiamas potencialas, kuris jums leis atlikti labai didelius darbus, įgyvendinti perspektyvius projektus. Galimas dalykas, jums įtakos turės padėtis pasaulyje.
Asmeniniame gyvenime metų pradžioje patirsite kai kurių sunkumų, kas paskatins artėjant pavasariui pakeisti kai kuriuos planus. Tuo metu galimos jūsų gyvenimui įtakos turinčios neplanuotos kelionės ir susitikimai.
Taip pat jūs būsite užsiėmęs karjeros klausimais ir paraleliai spręsite su gimine, galimai tėvais ir vaikais, susijusias problemas. Nesijaudinkite, šių metų aktyvumo užtaisas padės jums įveikti visas kliūtis.
 
Liūtas
 
2016 m. pradžioje Liūtams teks išgyventi kai kuriuos neeilinius įvykius, kurie pakeis jūsų gyvenimą ir pripildys jį ryškiais įvykiais. Jūs pasinersite į aktyvias savojo „Aš“ paieškas. Greičiausiai didžiąją laiko dalį jums teks praleisti tiek ilgalaikėse, tiek ir trumpesnėse kelionėse. Tai bus įdomios kelionės, bet jų kelias ne visada bus lygus ir jame atsiras įvairių kliūčių.
Sėkmingai įveikti darbai jums ilgam suteiks džiaugsmo ir gerų emocijų.
Šiais metais yra didelė galimybė susitikti su senais draugais, kurie aktyviai įsijungs į jūsų gyvenimą. Būtent jais jūs galėsite pasikliauti sunkiais gyvenimo periodais, kurie galimi 2016 m. pradžioje ir viduryje.
Liūtai, kurie pirmojoje metų pusėje dirbo nesudėdami rankų ir negailėdami sveikatos, neabejotinai bus apdovanoti. Galimas dalykas, jums pagalba ateis pačiu netikėčiausiu momentu ir visiškai ne iš tų, iš kurių tikitės.
Antra metų pusė jums bus ne mažiau aktyvi.  Prieš jus iškils labai svarbus pasirinkimas, ankstesnių uždavinių sprendimas. Kurį laiką jums teks neatlygintinai padėti žmonėms. Artėjant žiemai, galimi kai kurie praradimai. Jums bus sunku kontroliuoti situaciją. Galimas dalykas viršininkų pasikeitimas sutrikdys darbe tarpusavio supratimą. Visi tie nesusipratimai past9mės jus link gyvenimo prasmės klausimų. Tačiau filosofuoti toli gražu nėra blogai. Dvasiškai praturtėjus, jums lengviau seksis įveikti likimo išbandymus, neprarandant orumo. Nesijaudinkite, visas gyvenimas eina ratu ir jums bus atlyginta pagal nuopelnus.
 
Mergelė
 
2016 m. į pirmą vietą Mergelėms iškyla santykiai su žmonėmis. Jūsų laukia didelės permainos, neišvengiamos naujos pažintys. Ne visi artimi jums žmonės palaimins jūsų proveržius, tačiau jūs vis tiek padarysite taip, kaip norite. Ir pasirodys, kad buvote teisūs, nes visų pirma tai jūsų gyvenimas ir tik jūs galite spręsti, kokiu keliu eiti.
Mergelėms šiais metais lemta keistis pačioms ir aplink save keisti visą pasaulį. Galimas dalykas jūs pakeisite darbą arba būsite paaukštintas pareigose. Galbūt surizikuosite pakeisti gyvenamąją vietą.  Bet kuriuo atveju jūsų laukia globalios permainos, kurios gali atsispindėti ir jūsų šeimoje. Ne visada jus supras artimieji, bet jūs atliksite kilnius darbus ir poelgius. Ir jei ne iškart, bet laikui bėgant jie būtinai bus įvertinti, todėl neskubėkite, apsišarvokite kantrybe. Sėkmė jus neišvengiamai aplankys ir neaplenks.
Pavasario pabaiga jums pasiūlys geresnes gyvenimo sąlygas ir nemažą pelną. Ir tai bus visiškai pelnyta. Galimas dalykas jums prisireiks draugų pagalbos ir būkite tikri, jie jums padės. Beždžionės metai Mergelei bus mokymosi metai, per kuriuos pažinsite naujas tiesas, iš naujų šaltinių semsite žinias, kuo pelnysite visuomenės pritarimo ir sėkmingai tai panaudosite savo gerovei.
Jei pirmoje metų pusėje Mergelės aktyviai priims paramą iš šalies, antroje pusėje jos bus linkusios atsidėkoti savo pagalbininkams ir galimas dalykas pačios pasiūlys jiems savo pagalbą. Aplinkiniams jūs būsite apdovanotas išmintimi, todėl jie mielai naudosis jūsų patarimais ir gyvenimo patirtimi.
Kaip ir daugeliui kitų zodiako ženklų, Mergelėms šiais metais prasidės aštuonerių metų ciklas. Tikslai ir planai, kuriuos pradėsite realizuoti 2016 m. pavasarį, palaipsniui bus pasiekti per kelerius artimiausius metus.
 
Svarstyklės
 
2016 m. permainų vėjai papūs ir Svarstyklėms. Šie metai jums neša didelių darbų naštą, bet darbas jums bus įdomus ir atneš jums sėkmę ir pripažinimą. Būkite pasirengę įvairioms nenumatytoms aplinkybėms, bet dėl to neverta jaudintis, jūs jas įveiksite netikėtai lengvai.
Rugsėjo mėnesį galimos naudingos pažintys, kurios profesinėje veikloje paskatins jus naujiems originaliems žingsniams ir jūs sugebėsite sulaukti visuotinio palaikymo ir pripažinimo. Žinoma, ne viskas bus paprasta, bet netrūks ir malonių netikėtumų, kurie jus laikas nuo laiko pradžiugins. Nepamirškite paraleliai sureguliuoti savo asmeninius santykius, kurie per didelį jūsų užimtumą gali atsidurti aklavietėje. Mylimiesiems ir draugams jūsų suspaustoje darbotvarkėje būtina surasti laiko.
Darbe jūsų laukia kai kurie išbandymai, kurių dėka jūs galėsite pasireikšti ir pakeisti apie jus susiklosčiusią nuomonę. Taip pat jūs turite būti dėmesingas bendraudamas su savo bendradarbiais. Galimas dalykas, kad už jūsų nugaros gali būti rezgamos ir jums nepalankios aplinkybės.
Beždžionės metų pavasaris Svarstykles žada pradžiuginti kai kuriais užbaigtais suplanuotais darbais ir ženkliu pelnu. Tai bus lūžio periodas: vienuose reikaluose jūs padėsite tašką, o kituose tik padėsite ilgalaikių planų įgyvendinimo pamatus. Darbas jums atneš ne tik pasitenkinimą, bet ir nemenkas pajamas. Jūs tikriausiai galėsite pasimėgauti kelionėmis. Greičiausiai tai bus išvykos, susijusios su jūsų žinių pagilinimu. Vienintelis nemalonus momentas – išvyka pačioje lapkričio pradžioje, tad geriau jos išvengti ir atidėti palankesniam laikotarpiui.
 
Skorpionas
 
Nuo metų pradžios iki gegužės mėnesio Skorpionų gyvenimas bus perpildytas įvairiausiais įvykiais. Daug kas vyks pakankamai lengvai, jūs be didesnių pastangų pasieksite didelių pasiekimų. Darbas jums teiks džiaugsmą, ko negalima pasakyti apie namų reikalus. Šeimos rūpesčiai ir jos problemų sprendimas laikas nuo laiko apsunkins jūsų gyvenimą. Galimas dalykas nemažai rūpesčių suteiks vaikai. Pasistenkite daugiau laiko ir dėmesio skirti savo šeimai ir namiškiai tai neabejotinai įvertins. Ypač jūsų dėmesio jiems reikės antroje metų pusėje ir rudenį.
Antroje 2016 m. pusėje darbe situacija taps sudėtingesnė, jūs būsite žymiai jautresni įvairiems nuomonių pareiškimams ir dėl niekų susierzinsite. Tačiau, nepaisant visų sunkumų, neblogai padirbėsite, kas garantuos gerą pelną 2017 metais.
Skorpionų santykiai su draugais Beždžionės metais nebus vienareikšmiški. Praradus kažką iš artimų draugų jus gali apimti panika ir nusivylimas. Jūs vis dažniau prisiminsite praėjusius metus ir vis dažniau juos analizuosite. Jums trūks senų draugų ir bendravimo su jais. Jums verta susimąstyti apie padarytas klaidas, padaryti tinkamas išvadas ir priimti būtiną sprendimą. Nugrimzti į nusivylimą jums neleis darbas. Judėdami pirmyn jūs galėsite ženkliai pagerinti savo šeimos gerovę. Sėkmė jus lydės, bet būkite apdairūs, nepraraskite budrumo, ypač žiemos pradžioje ir vasarą.
Šie metai jums pasiūlys daugybę išvykų. Tai gali būti ir paprastos kelionės ir išvykos, susijusios su jūsų profesine veikla. Beždžionės metais atsiribodamas nuo problemų ir šeimos rūpesčių jūs padarysite daug naudingų atradimų. Tačiau gali iškilti situacija, reikalaujanti atšaukti išvykas. Nesipriešinkite likimui ir atidėkite planuotas išvykas.
 
Šaulys
Jūsų ateitis kelerius metus priklausys nuo 2016 m. įvykių, kurie atsitiks žiemos pabaigoje. Viskas turės labai didelę prasmę ir atsispindės ateityje: jūsų žodžiai, norai, poelgiai. Netgi naujos pažintys toli gražu nebus atsitiktiniai dalykai. Todėl būtina įvertinti kiekvieną žingsnį. Filosofiškai žiūrėdami į gyvenimą, jūs galėsite stebėti vykstančius įvykius ir jų poveikį jūsų ateičiai.  Permainos apims įvairias gyvenimo sritis. Galimi pokyčiai darbovietėje, namuose ir asmeniniuose santykiuose.  Darbe galimas kolektyvo pasikeitimas ir tarpusavio santykių pagerėjimas. Jūs galėsite ženkliai pagerinti savo gyvenimo sąlygas. Galimas dalykas tai bus remontas ar nauji baldai. Saugokitės kaimynų pavydo ir išsaugokite savo santykius padorumo rėmuose su giminėmis, nes su jais gali kilti įtampa dėl būsto. Bet kokiu atveju viduryje pavasario jūs išspręsite visas su būstu susijusias problemas ir pradėsite jį nuosekliai gerinti. Žvaigždės rodo, kad jums pavyks pasistatyti namą ar tęsti pradėtą statybą.
2016 m. galimos kai kurios jūsų verslo partnerių problemos, kurios paveiks ir jūsų stabilumą.  Galimas dalykas, kad veikiami kai kurių žmonių pasvarstymų, jūs pakeisite požiūrį į gyvenimą. Jus neišvengiamai sudomins dvasinė gyvenimo pusė ir filosofinis požiūris į viską, kas aplink jus vyksta.
Šauliams 2016 metais bus ir pakilimų, ir kritimų, sėkmę lydės problemos ir atvirkščiai. Namų reikalai, santykiai su vaikais, tėvais ir kitais giminaičiais – visa tai iš jūsų pareikalaus išminties ir kantrybės. Jums teks tam skirti daug jėgų ir laiko. Nebijokite būti nesuprastas. Jums būtinai viskas pasiseks. Viskas aplinkui pasikeis, atsiras nauji ryšiai ir perspektyvūs ateities projektai.
 
Ožiaragiai
 
Nevienareikšmiai 2016 metai bus Ožiaragiams. Sėkmę keis nusivylimas, paskui vėl aplankys pasisekimas. Metų pradžia bus pakankamai sėkminga, viską, ką šiuo periodu pradėsite, bus perspektyvu. Nuo vasario mėnesio prasidės likimo bangavimas, kuris jums Beždžionės metais neleis nuobodžiauti. Ir tik artėjant vasarai viskas nurims.
Pavasario rūpesčiai greičiausiai bus susiję su tėvais arba vaikais. Galimos nenumatytos permainos namuose: neplanuotas remontas arba interjero detalių pirkimas. Galimas ir gyvenamosios vietos pakeitimas. Visa tai privers jus pasinervinti. Didelė tikimybė sulaukti svečių, kurie pas jus ilgam užsilaikys.
Ir vis ik šiais metais jūs ryšitės pagerinti savo būstą ir susikursite jaukesnį interjerą, o sau – geresnę nuotaiką. Kiekvienas šeimos narys jūsų namuose jausis komfortabiliau, kas, be abejo, teigiamai atsilieps jūsų tarpusavio santykiams. Žvaigždės sako, kad po jūsų stogu neišvengiamai padaugės žmonių, kas reiškia arba šeimos pagausėjimą, arba dažnus svečius, kurie jūsų namuose užsilaikys ne vieną dieną. Galimai viso to iniciatoriumi būsite ne jūs, bet jūsų giminaičiai.
Beždžionės metais jūsų laukia daugybė įvairiausių išvykų, kurios pagerins jūsų savijautą, nuotaiką, praturtins jūsų vidinį pasaulį ir išplės akiratį. Galimas dalykas tai bus malonios išvykos su draugais prie jūros ar linksmos iškylos į gamtą. Gali tekti išvykti į užsienį pasitobulinti savo profesinės kvalifikacijos. Vienaip ar kitaip, šios išvykos paliks jums gilius įspūdžius, kurių dėka gims nauji planai ir idėjos, atnešančios jums nemažas pajamas.
 
Vandenis
 
Vandeniams pats ryškiausias bus pirmasis 2016 metų mėnuo. Nuotaika bus puiki ir visi reikalai klostysis sėkmingai, viskas lengvai seksis. Atmosfera darbe ir namuose bus puiki. Jūs būsite kupini energijos ir idėjų. Jus džiugins jūsų vaikai ir bendravimas su jais jums bus įdomus, naudingas tiek jums, tiek jiems, o šiuo periodu perduotos žinios būtinai duos neblogų rezultatų.
Pavasarį atsiras kažkoks jaudulys, todėl nepraraskite atsargumo ir apdairumo. Pasistenkite tuščiai nešvaistyti laiko, nes dabar Vandeniams pats laikas kažko išmokti arba savo žinias perduoti jaunajai kartai. Šiuo laikotarpiu jūs daug pasieksite, dėl ko pelnysite visuotinį pripažinimą. Šiuo metu svarbiausias uždavinys – nenumesti pradėto darbo pusiaukelėje. Užbaigtas darbas pateisins pačius drąsiausius jūsų lūkesčius, todėl nesėdėkite sudėjęs rankų.
Tai geriausias laikas viskam, kas susiję su pedagogika. Galbūt jūs pasinaudosite jums pasiūlyta išvyka, susijusia su jūsų mokymusi ir ten rasite kažką įdomaus ir stebinančio, ką vėliau galėsite išdėstyti mokslinėje ataskaitoje at paprasčiausiai papasakoti savo vaikams, giminaičiams, draugams. Patikėkite, šiemet nuo komandiruočių geriau neatsisakyti. Jos bus labai informatyvios ir padės jums teisingai pasirinkti tolimesnį savo kelią.
Pasistenkite būti malonesni su žmonėmis, kai kuriais atvejais nusileiskite, nes malonu, kai tau atsako tuo pačiu. Tokia elgesio taktika bus kozirinė korta visuose reikaluose ir netrukus atneš teigiamų rezultatų. Jūs galite savyje surasti naujų galimybių, užslėptų talentų ir daug pozityvios energijos.
 
Žuvys
 
Beždžionės metai – Žuvims nuostabiausias ežeras. Jūs galėsite atsipūsti nuo praėjusių metų reikalų, skubėjimo ir blaškymosi ir mėgautis sėkme ir pasisekimu. Poilsį jūs sąžiningai uždirbote ir galite juo mėgautis be sąžinės graužaties. Šiais metais jūs galite pagerinti savo sveikatą. Metai žada būti pozityvūs jūsų namams, darbe ir santykiuose su mylimais žmonėmis. Su bet kuria kliūtimi jūs susidorosite lengvai ir be įtampos, viskas bus jūsų jėgoms. Jūs turėsite laiko apmąstymams ir vertybių perkainojimui. Galimas dalykas pasikeis jūsų požiūris į gyvenimą ir santykius.  Jūs stengsitės kurti namų jaukumą ir šiltą atmosferą aplink save.  Bus šilti santykiai su draugais, kolegomis ir giminaičiais. Jei iki šiol dar nesuradote savo antrosios pusės, Beždžionės metais Amūro strėlė pro jus nepralėks ir jūsų laukia tikra meilė. Jūs sutiksite būtent tą, apie kurį svajojote, su kuo norite gyventi ir skausme, ir džiaugsme.
Atsiradę nesklandumai darbe jums išeis į gerą. Jūs galėsite susikoncentruoti prie konkrečių reikalų.  Jūsų tikslai ir ambicijos padės tinkamai susidoroti su iškilusiais uždaviniais ir realizuoti jūsų grandiozinius planus. Tuo jūs apsirūpinsite solidžiomis ir stabiliomis pajamomis. Svarbiausia – neišklysti iš kelio, neišleisti iš akiračio nusimatyto tikslo, kuriam jūs ilgą laiką kruopščiai rengėtės. Žuvims būdingi charakterio bruožai padės jums su viskuo susidoroti.
Galimas iš šalies susidomėjimas jūsų asmeniu. Jūsų tam tikras atsiribojimas padės susikoncertuoti ir išvengti pavojingų ir nereikalingų ryšių. Vienumoje jūs svajojate, o 2016 m. pildo visus jūsų norus. Vienu žodžiu, Beždžionės metais jūs pasijusite lyg žuvis vandenyje. Tai jūsų metai. Plaukite pasroviui.
 
http://secrets-of-women.ru/astrologicheskij-prognoz-na-2016-god-ot-pavla-globy/
 
Iš rusų kalbos vertė Genovaitė Paulikaitė
 
 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama