NAUJIENOS

Pavasaris ne už kalnų – geriausias laikas mėgautis skaniu maistu lauke

Kategorija:

Miestas:

Dienoms ilgėjant ir šviesėjant, vis dažniau pagalvojama apie tai, kad jau netrukus bus galima mėgautis ir itin gardžiu maistu, gaminamu tiesiog po atviru dangumi. Na, o, jei iki šiol vis dar neįsigijote tokio įrenginio, kuriuo galėtumėte greitai, patogiai bei kokybiškai gaminti maistą po atviru dangumi, lieka atkreipti dėmesį į Big Green Egg, kurį galite įsigyti užsukę į www.kepsninės.lt. Na, o dabar susipažinkime su priežastimis, kodėl Big Green Egg tai yra viena geriausių investicijų.

Daugiau būdų gaminti

Nors gaminti maistą po atviru dangumi galima pasitelkiant itin paprastus prietaisus bei įrenginius, didžioji dalis jų negalės jums pasiūlyti tiek daug įvairių gaminimo galimybių, kaip Big Green Egg. Būtent šis prietaisas puikiai tinka patiems įvairiausiems kulinariniams sumanymams įgyvendinti: rūkinimui, troškinimui; kepimui, virimui ir t.t. Tik įsivaizduokite, kiek daug įvairių patiekalų galėsite gaminti: nuo sultingos keptos vištienos iki rūkytų mėsos gaminių; nuo aštraus troškinio iki nepakartojamų desertų.

Maistas – draugiškesnis jūsų sveikatai

Dažnas iš mūsų maistas yra tik malonumo šaltinis, tačiau nereikia pamiršti, kad pirmiausia – svarbu tai, kokios naudos iš jo gali gauti mūsų organizmas, o tik po to turėtų būti vertinamos skoninės savybės. Siekiant užtikrinti, kad maistas būtų kuo palankesnis mūsų sveikatai, labai svarbų vaidmenį suvaidina ir maisto gaminimo būdas. Ne paslaptis, kad maistas, ruoštas ant garų arba virtas esant žemai temperatūrai, yra gerokai palankesnis mūsų sveikatai, nes tokiu būdu išsaugoma daugiau maistinių medžiagų. Būtent tokias – jūsų sveikatai ypač palankias maisto gaminimo galimybes, t.y., maisto ruošimą garinant ar verdant, esant žemai temperatūrai, užtikrina Big Green Egg.

Paprasta naudotis bei prižiūrėti

Kas gali būti geriau už prietaisą, kuris suteiks galimybę po atviru dangumi gamintis ypač įvairų maistą? Taip, geriau gali būti tik prietaisas, kuriuo gaminsite pačius įvairiausius patiekalus po atviru dangumi, o naudotis – bus ypač paprasta ir priežiūra tikrai nepareikalaus daug laiko.

Tad, jei norite maitintis skaniau, įvairiau, gauti daugiau naudos iš maisto ir ruošti patiekalus tiesiog po atviru dangumi, pats metas įsigyti Big Green Egg ir mėgautis puikių aromatų kupinu pavasariu.

 Aistė Bielinė

 


Reklama