NAUJIENOS

Patvirtintos gyvūnų laikymo Jurbarko rajone taisyklės

Kategorija:

Miestas:
Informuojame, kad nuo 2018 m. birželio 1 d. įsigaliojo naujos Gyvūnų laikymo Jurbarko rajone taisyklės, kurios nustato gyvūnų laikytojų pareigas, draudžiamus veiksmus, bendruosius ir specialiuosius reikalavimus gyvūnų laikymui ir priežiūrai, gyvūnų augintinių, bešeimininkių ir bepriežiūrių gyvūnų laikymo ir priežiūros reikalavimus Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje. Šios taisyklės patvirtintos 2018 m. gegužės 31 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės įsakymu Nr. O1-616.
 
  Birželio 4 d. pasitarime Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir administracijos direktorės pavaduotojas Darius Juodaitis supažindino seniūnijų seniūnus su patvirtintomis Taisyklėmis ir akcentavo, kad asmenys, pažeidę šias Taisykles, atsako Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso ir kitų Lietuvos Respublikosteisės aktų nustatyta tvarka.
 
  „Jeigu savininkai nesilaiko Taisyklių ir nereaguoja į žodinius įspėjimus, protokolus dėl Gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimo turi teisę surašyti savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis specialistas Povilas Kazėnas, seniūnijų seniūnai ar jų pavaduotojai. Dėl gyvūnų gerovės pažeidimų gyventojai gali kreiptis į Jurbarko valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą“, – akcentavo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis.
 
 Atkreipiame dėmesį, kad gyvūno savininkas, laikytojas ar nukentėjęs asmuo nedelsdamas turi pranešti teritorinei Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai ar sveikatos priežiūros įstaigai, jeigu šuo, katė ar kitas pasiutligei imlus gyvūnas apkandžiojo, apdraskė ar kitaip sužeidė žmones ar gyvūnus.
 
 Asmenys turi pasirūpinti arba pranešti kompetentingoms institucijoms,  Savivaldybės administracijos seniūnijoms, gyvūnų globėjams apie sužeistus, sergančius, bešeimininkius ir bepriežiūrius gyvūnus ir apie jiems žinomus žiauraus elgesio su gyvūnais atvejus.
  Su Gyvūnų laikymo Jurbarko rajone taisyklės galite susipažinti čia: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/c087d73064bb11e8acbae39398545bed
 

 
 Jurbarko rajono savivaldybė
 
 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama