NAUJIENOS

Patarimai kaip jaukiai įsikurti virtuvę

Kategorija:

Miestas:

Kaip įrengti virtuvę, kurioje jaustumėtės patogiai, nepamirštant atsižvelgti į smulkiausias smulkmenas ir nereikšmingus dalykus? Nors virtuvėje praleidžiame daug laiko, o ne pagal paskirtį, o maisto gaminimo zona dažnai persidengia su svetaine, daugiausiai dėmesio reikėtų skirti virtuvės funkcionalumui. Virtuvėje praleistas laikas suartina visą šeimą, joje užuodžiamas gardus blynų kvapas ir girdimas garsus juokas, kuomet dalijamasi įspūdžiais, kurie aplanko šiandien. Virtuvės centre stovi šaldytuvas, be kurio neįsivaizduojama nei viena diena, tačiau svarbu šaldytuvą pritaikyti prie virtuvės dizaino.

Viena aktualiausių virtuvėje esančios įrangos tendencijų – vientisas dizainas. Tai reiškia, kad šaldytuvai „įsilieja“ į virtuvės dizainą, jį papildydami, bet „neišsišokdami“

Šiandieniniai šaldytuvai tampa universalūs ir turintys dar daugiau funkcijų. Tarkime, kai kurios maisto laikymo zonos šaldytuve taps universalios, o kai kurios – bus pritaikytos tik tam konkrečiam produktui laikyti ir užtikrins jo laikymui reikiamas temperatūros bei drėgmės sąlygas. Šiuolaikinių šaldytuvų gamintojai rankenėles siūlo palikti užmarštyje ir pateikia išmanius sprendimus, kurie leis šaldytuvus atidaryti be jų. 

Planuodami virtuvės erdvę apsvarstykite kiekvieną smulkmeną iki paskutinės. Viskas šioje srityje turi būti kuo patogiau ir tinkamoje vietoje. Pavyzdžiui, įvairios spintelės ar stalčių rankenos gali būti papuošalai ar kliūtis patogiam virtuvės baldų naudojimui. Taip pat nenaudokite mažų nišų ir lentynų su priedais be dulkių. Tai nefunkcionalios erdvės, griaunančios baldų vientisumą.

Rinkitės kokybišką, stilingą buitinę techniką, kuri papuoš ir suteiks jaukumo jūsų virtuvei

Ne paslaptis, kad interjero dizaino tendencijose taip pat dominuoja išmanieji įrenginiai bei inovatyvios technologijos ir dizaino sprendimai. Interjero architektai atkreipė dėmesį, kad anksčiau daugelis žmonių nelabai kreipdavo dėmesio į buitinės technikos, ypač šaldytuvų, dizainą, o dabar vartotojai nori daugiau nei erdvios, kokybiškos, išmanios, gražios įrangos. Žinomi gamintojai siūlo inovatyvius sprendimus šaldytuvų technologijų ir dizaino srityje. Pavyzdžiui, naujausi šaldytuvai turi plonesnes sieneles, kad lentynose ir stalčiuose būtų daugiau vietos maistui.  Šiandien pirkėjai renkasi daiktus, kurie sklandžiai įsilieja į bendrą virtuvės interjerą. 

Didžiąją dalį virtuvės erdvės užima buitinė technika, o tai ypač apsunkina mažų erdvių planavimą

Siūloma apgalvoti, ar tikrai reikia standartinio dydžio šaldytuvo ar viryklės, gal galima apsieiti ir be indaplovės? Dar vienas svarbus patarimas mažų virtuvių savininkams – kuo daugiau buitinės technikos paslėpsite balduose (tai yra, naudosite įmontuojamą), tuo daugiau tvarkos ir harmonijos sukursite virtuvėje. Daugiau įdomių skaitinių apie virtuvę rasite mada123.lt ir manoprekes.lt.

Aistė Bielinė

Reklama