NAUJIENOS

Pasveikinta garbinga jubiliatė

Kategorija:

Miestas:
Susitikimas su ilgaamžiais tarsi sustabdo begaliniame bėgime, leidžia išgyventi tai, kas svarbiausia, vertingiausia, kas turi nepraeinančią prasmę...Gegužės 21 dieną savivaldybės meras Justas Rasikas ir Ignalinos seniūnas Jonas Polito pasveikino 90-ąjį jubiliejų švenčiančią Vandą Pelenienę, gyvenančią gražiame Kamšos kaime. Senolė labai džiaugėsi svečiais, sodino už stalo, vaišino, pasakojo apie savo ilgą gyvenimą. Šviesus ir geras jos veidas spinduliavo ramybę ir teikė kažin kokį jaukumo jausmą, lyg matytum pasakų močiutę.
Praėjusi žiema buvo pirmoji, kurią Vanda praleido Vilniuje, dabar jau grįžo į savo namelius, kur jai gera ir miela, kur jos gyvenimas. Visi daiktai čia tarsi spinduliuoja senovę: ir balta krosnis, ir lova, kėdės, ir lentynos su daugybe senų knygų, virš lango sukabintos jaunystės nuotraukos...
Moteris gyvena viena, o savaitgaliais laukia grįžtančio sūnaus Vaclovo. Sako, kad viską pati susitvarko ir visa ko valgyti prisigamina. Ir blynų, ir kiaušinienės išsikepa, sriubos išsiverda. Sūnus būna vandens kelis kibirus prinešęs. Močiutė turi mobilųjų telefoną, mėgsta klausytis radijos, televizoriaus nežiūri, nes tai jai tiesiog nepatinka. Ir nebeskaito, nes akys labai nusilpusios.
Antrasis sūnus Alvydas nuo sunkios ligos mirė būdamas 47-erių. Ir savo vyrą Vanda palaidojo prieš 6-erius metus. Dabar džiaugiasi  5 anūkais, proanūkiu ir dar vienu, kuris pakeliui. Taigi yra ko laukti... Sūnus prasitarė, kad savaitgalį mamai rengia didelę šventę, į kurią suvažiuos visi artimieji. Žada būti apie 30 žmonių. Smagu bus visiems susieiti, pasibūti, mylimą mamą ir močiutę pagerbti.
 
Lina Kovalevskienė,
Savivaldybės administracijos
Vyr. specialistė ryšiams su visuomene

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama