NAUJIENOS

Pasvalyje lankėsi Baltijos šalių andragogai

Kategorija:

Miestas:
Pasvalyje savaitės viduryje susirinko gausus būrys suaugusiųjų mokytojų (andragogų) iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Čia vyko trijų dienų „Baltijos vasaros mokykla“, kurios tema –  „Emocijos mokymesi: padeda ar trukdo?“
Stovyklą-mokyklą atidarė Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis, pasveikindamas visus, atvykusius į mūsų kraštą. Stovyklos-mokyklos metu andragogai turėjo galimybę panagrinėti įvairias temas: „Emocijomis paremti mokymosi būdai: ELMO projekto mokymų patirties sklaida“, „Su jausmu geriau! Vasaros mokyklos dalyvių emocinio mokymo(si) pavyzdžiai“, „Mokymasis ir emocijos Pasvalyje: pažintis su mokymosi galimybėmis Pasvalio krašto muziejuje ir mieste“, „Ką ir kaip veikia emocijos? Emocijomis paremta mokymosi veikla“.
Šios „Baltijos vasaros mokyklos“ dalyviai ne tik klausėsi įvairiausių minčių apie emocijas ir jų įtaką mokymui, bet ir dalijosi patirtimi, turėjo galimybę apžiūrėti Pasvalio miestą ir jo objektus, ištyrinėti Pasvalio krašto muziejaus eksponatus ir įsigilinti į rajono istoriją.
Stovyklos-mokyklos dalyvius Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje priėmė Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas. Jis pasveikino šaunuosius suaugusiųjų mokslo vedlius, palinkėjo jiems puikaus ir asmeniškai tobulėti skatinančio darbo bei gražios likusios vasaros, pristatė save ir Pasvalio rajoną bei džiugiai pasidalijo ilgiausios vėliavos nešimo Pasvalio gatvėmis užfiksuotomis akimirkomis.

Pasvalio rajono savivaldybės administracija

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama