NAUJIENOS

Paslėptąjį pasaulį atskleisti padeda būrėja

Kategorija:

Miestas:
Liaudies išmintis byloja, kad kiekvienas esame savo laimės kalvis, tik ne visada žinome, kaip ta laimė kalama, kokią įtaką mūsų gyvenimui turi mūsų žodžiai, mintys, emocijos. Susidūrę su sunkesnėmis situacijomis neretas patarimo ieškome būrimo salonuose. Apie būrėjo ir buriamojo santykį,  prognozių poveikį kalbamės su būrėja Rasa.  

 Įstrigo vienas nugirstas pokalbis. Kalbėjosi dvi moterys. Jos dalijosi įspūdžiais, patirtais apsilankius pas būrėją. „Gerai, kai žmogus moka burti. Atsikėlei ryte, išsibūrei ir žinai, ką tą dieną daryti“, – išgirdau – vienos moters atodūsį. Tai kaip yra iš tikrųjų: būrėjas buria pats sau, ar ne?

Koks tikslas burtis sau kiekvieną dieną? Ar be kortos žmogus nežino, ką daryti? Traukiau kortas kas rytą, kai mokiausi jų reikšmes. Taro kortos parodo žmogaus būseną. Ir kiekviena korta turi labai daug reikšmių, priklausomai nuo aplinkybių. Ištraukta korta neturi jokios įtakos mano dienai, nes aš pati žinau, ką daryti, nepriklausomai nuo kortos. 

Paprastai apie būrėjus, kurių pranašystės išsipildo, sakoma, kad jis geras būrėjas, o jei jau nesipildo, tai abejotinas profesionalumas. Nuo ko priklauso būrimo teisingumas: nuo būrėjo profesionalumo, mėnulio fazės, paties išsiburti atėjusio žmogaus nuostatos ar tiesiog nuo nieko nepriklausomai sukrenta kortos? Kas išties yra būrėjų pranašavimas: nepakeičiamo likimo ar tiesiog galimo gyvenimo vingio pamatymas?

Buriant dirba abu: būrėja ir buriamasis.
Būrėja praskleidžia užuolaidą į paslėptąjį pasaulį, padeda buriamajam atpažinti ir pripažinti, kad tai jo tikrovė, pataria, kaip pasinaudoti atsivėrusiu slėpiniu.
Bet tik pats buriamasis padaro išvadas, pasisemia išminties ir jėgų iš jam atvertos tiesos. Atsivėręs vaizdas dažnai būna skausmingas, nemalonus, šokiruojantis, todėl silpnesnieji tiesiog atmeta jį, paneigia ir lieka gyventi savo iliuzijoje. Giliausiai suvokę, ką išvydo, pasisemia jėgos, kuri padeda pasikeisti ir pakeisti savo pasaulį. Žvelgiant iš šalies tas jų pasikeitimas atrodo kaip stebuklas, kaip burtai.

Taro kortos gali gydyti žmogaus sielą, jos padeda perskaityti bet kokią informaciją. Informaciją, kurią reikia žmogui žinoti. Nors dažnai žmonės nori žinoti tiesą, bet kortos pasako tik tai, ką jam reikia žinoti. Tos žinios žmogui suteikia galimybę permąstyti savo gyvenimą, ir pradėti gydyti tas gyvenimo sritis, kurios reikalauja gydymo.
Taro kortos parodo žmogaus būseną, energiją būrimo momentu. Ši būsena atitinka tam tikrus įvykius gyvenime. Jeigu žmogus nenori keistis, kortos gali parodyti prognozę vieneriems metams, bet kuo trumpesnis laikotarpis, tuo tiksliau. Tačiau mano mokykla neleidžia prognozuoti viso žmogaus gyvenimo, nes taip žmogus užprogramuojamas. Gerai, jei tai palankūs įvykiai, o jei ne?.. Kas tas būrėjas – ponas Dievas, kuris nulemia žmogaus likimą? Žmogus keičiasi, ir tik jis pats gali nugyventi savo gyvenimą.
Dažniausiai būrimo metu mes išsiaiškiname, kokios yra problemos, ką galima pataisyti ir kaip nukreipti įvykius reikiama vaga. Kokia prognozė, jei žmogus paklausys patarimo, kokia, jei – nepaklausys. Ne taip lengva keistis, kad įgyvendintum duotą patarimą. Klientas iš manęs išeina negavęs nuosprendžio, suprasdamas ir įkvėptas pats kurti savo gyvenimą.

Jūsų manymu, kas yra žmogaus likimas ir ar galime mes jį pakeisti. Ir kaip prie to gali prisidėti būrėjas?

Pagal kvantinę fiziką likimas turi daugybę variantų, kurie yra vienu metu erdvėje. Ir tik nuo mūsų įsitikinimų ir pasąmonės programos priklauso kuriame likimo variante esame. Jei suvoksime tai ir suprasime savo norus ir programas, kurias padeda suprasti analizė Taro kortomis, mes galime pereiti į sau mielesnę likimo liniją. Pirmiausia viduje turime leisti sau to norėti, ir mažais žingsneliais link to eiti. Tada pasaulis mums padės. Negalvoti, kaip tai pasiekti, užtenka žinoti, ko tu nori. Negalvoti, apie tai, ko nenori, o matyti save jau ten, kur nori būti. Likimas neateina su žmogumi. Mes patys pasirenkame savo likimą iš daugybės variantų.

Ir pabaigai, kada ir kaip pati susidomėjote būrimu?

Būrimu susidomėjau nuo vaikystės, kai žaisdavome spiritizmo seansus. Ekonomikos studijų metais burdavau visoms savo kursiokėms. Tačiau tarybiniais laikais negalėjo būti tokio dalyko, kaip būrimas, ir aš 20 metų dirbau ekonominių dalykų dėstytoja kolegijoje, šalia studijuodama ezoterinius mokslus. Baigiau keletą taro kortų mokyklų, ir tada pasiryžau užsiimti profesionaliai. Būriu jau 6 metus ir esu laiminga dirbdama darbą, kuris yra mano hobis.

Dėkoju už pokalbį

Karolina Baltmiškė

Kontaktai
Būrėja Rasa
Būriu taro kortomis: padedu spręsti įvairias gyvenimo situacijas ir projektuoti palankią ateitį. Būrimas Vilniuje arba telefonu, ar internete per kamerą
FB Būrėja Rasa

Tel.: +370 611 50 926
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama