Paskutinė stovykla: tapk sveikatos ambasadoriumi
  NAUJIENOS

Paskutinė stovykla: tapk sveikatos ambasadoriumi

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
kviečia į paskutinę nemokamą vyresnio amžiaus žmonių sveikatos stiprinimo stovyklą
„Tapk sveikatos ambasadoriumi
Kada? 2020 metų rugsėjo 21 - rugsėjo 25 dienomis dienomis – 5 dienos su nakvyne.
Apie stovyklą: stovykla vyks „Baniulių“ kaimo turizmo sodyboje Agluonos g. 50 Šiūpariai, Klaipėdos r.
Stovyklos užsiėmimai: stovyklos dienos pradedamos aktyvia mankšta, dalyviai kasdien susipažins su skirtingomis ir įdomiomis edukacijomis. Profesionalių lektorių komanda aiškiai ir paprastai, remdamiesi ne tik teorija, bet ir praktiniais užsiėmimais padės ugdyti pagrindines sveikos gyvensenos kompetencijas stovyklos dalyviams. Savo jėgas, fizinę ištvermę dalyviai išbandys orientaciniuose pėščiųjų/dviračių žygiuose (leidžiant oro sąlygoms), bei nuotaikingose, komandinį darbą ir bendruomeniškumą stiprinančiose estafetėse bei edukacinėse pažintinėse išvykose po apylinkes. Dalyviai gebės pasigaminti sveikatai palankius patiekalus ir sąmoningai į(si)vertinti savo mitybą. Stovykloje daug dėmesio bus skiriama lėtinių ligų prevencijai, traumų prevencijai, kraujotakos sutrikimų ir kitoms, aktualioms sveikos gyvensenos temoms. Po stovyklos dalyviai taps tikrais Klaipėdos rajono sveikatos ambasadoriais, kurie skleis sveikatingumo idėjas ir žinias savo bendruomenėse, bei gebės išsaugoti savo sveikatą.
Nakvynė ir maitinimas: projekto lėšomis bus apmokėta visa dalyvavimo stovykloje kaina su maitinimu (pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, vanduo, arbata) ir nakvynė. Esant poreikiui į stovyklą galimą pasiimti ir savo maistą. Stovyklos metu griežtai draudžiama vartoti (turėti) alkoholį ar kitas psichoaktyvias medžiagas, rūkyti.
Nuvykimas ir grįžimas: Organizatoriai užtikrina atvykimą į stovyklą ir parvežimą atgal stovyklai pasibaigus. Rugsėjo 21 d. 9 val. 30 min. nuo Gargdždų autobusų stoties (Klaipėdos g. 35, Gargždai) autobusas dalyvius nuveš į stovyklą.
Kas gali dalyvauti? Klaipėdos rajone gyvenantys ir deklaravę savo gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone vyresnio amžiaus žmonės nuo 55 metų ir suaugę neįgalieji (t.y. asmenys, kuriems pagal LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymą yra nustatytas neįgalumo lygis arba 55 proc. ir mažesnis darbingumo lygis, arba specialiųjų poreikių lygis) iš skirtingų bendruomenių, seniūnijų. Dalyvauti gali tik pirmoje stovyklos grupėje nedalyvavę asmenys.
Stovykloje gali dalyvauti tik sveiki asmenys, nesergantys lėtinėmis ligomis, nekarščiuojantys, neturintys ūmiųviršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių.
Kaip dalyvauti? Registruotis el.paštu renginiai@visuomenessveikata.lt ir tel. 8 655 74790. Registracija vyksta iki 2020 m. rugsėjo 18 d., užpildžius laisvas vietas registracija stabdoma, nes vietų skaičius ribotas (24 vietos). Dalyvis įsipareigoja dalyvauti visas 5 dienas stovykloje.
Aktualu: Detali stovyklos programa bus skelbiama likus savaitei iki stovyklos pradžios.
Stovyklos organizatorius Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
 

Reklama