NAUJIENOS

Paskelbtos geriausios 2021 m. Panevėžio regiono įmonės ir jų vadovai

Kategorija:

Miestas:
Šiemet 30-metį švenčiantys Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Juozo Miltinio dramos teatre paskelbė 2021 m. geriausias Panevėžio regiono įmones ir verslo atstovus, kurie praėjusiais metais pasiekė geriausių rezultatų.  
„Sveikinu jus šiame šventiniame vakare, kuriame minime ir ypatingą sukaktį – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų 30-mečio jubiliejų. Rūmai per tuos metus neabejotinai išaugo ir sustiprėjo, kaip sustiprėjo ir rūmų nariai, atradę savo stiprybes, savo klientus ir savo sėkmės receptus. Sveikinu visus jus ir dėkoju, kad savo veiklose prioritetu laikote ne tik savo verslus, savo darbuotojus bet neužmirštate ir miesto, prie kurio atsinaujinimo ir žengimo į priekį aktyviai prisidedate. Linkiu rūmams ir visiems rūmų nariams ryžto ir drąsos savo darbuose bei didžiausios sėkmės juos įgyvendinant. Tradiciškai noriu pasveikinti ir įteikti apdovanojimą geriausiai metų inovatyviai įmonei, žinomai ne tik dėl savo kompetencijų, bet ir vertai didžiausios padėkos už bendradarbiavimą su naujuoju regioniniu STEAM centru. Nuoširdžiausi sveikinimai – UAB „TPA“, - sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.  
Inovatyviausios metų įmonės specialų prizą dar nuo 2000 m. yra įsteigusi Panevėžio miesto savivaldybė. Šiemet šį apdovanojimą pelniusi bendrovė „TPA“ yra technologinių procesų automatizavimo įmonė, savo klientams teikianti lanksčius, individualiai pritaikytus inžinerinius sprendimus elektrotechnikos ir automatikos srityse. „TPA“ bendrovė naudojasi naujausiomis technologijomis ir tiekia pasaulyje pripažintų gamintojų automatikos įrangą. Artimiausiu metu įmonė regioniniam STEAM centrui Panevėžyje perduos 6 „Siemens“ automatinių sistemų mokymo stendus, kurių vertė per 30 tūkst. eurų.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė, kad po metų pertraukos ir vėl gali susitikti bei apdovanoti geriausius rūmų narius. „Praėjusiais metais, dėl pandemijos, geriausius sveikinome kiek kitaip. Tąkart linkėjau, kad šiemet, mes visi, ir vėl susitiktume. Šis linkėjimas išsipildė. Džiugu, kad nuo baisios pandemijos gniaužtų po truputį vaduojasi visas pasaulis, lengvėja, žinoma, ir verslui. Ir šiais metais gyvenome bei dirbome kiek kitaip. Tačiau tai tik įrodė, kad dirbdami drauge, tikrai galime daug nuveikti ir turėti teigiamą rezultatą. Džiaugiuosi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų pasiekimais. O labiausiai noriu pasidžiaugti, kad, minėdami Rūmų 30-metį, vakar galėjome Panevėžio miestui įteikti nuostabią dovaną - skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos sukurtą skulptūrą „Verslo skrydis“. Nors pagrindinis verslo uždavinys yra užtikrinti verslo plėtrą ir kurti darbo vietas, bet, statydami ir dovanodami skulptūrą miestui, parodome, kad menas ir verslas – sietini dalykai“, – sakė S. Gailiūnas.
Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Taryba konkurso „Geriausia Aukštaitijos įmonė 2021 m.“ nugalėtojomis paskelbė šešias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės. Geriausiomis 2021 metų  Aukštaitijos regiono gamybos įmonėmis pripažintos UAB „Komex“ ir UAB „Soltera“ bei UAB „Biovela-Utenos mėsa“.

Geriausiomis 2021 metų Aukštaitijos paslaugų įmonėmis tapo AB „Lėvuo“, UAB „Autrega“ ir UAB „Vidista“. Eksporto prizas atiteko bendrovėms „Burbuliukas“, „Kalnapilio-Tauro grupė“ ir A. Kavolio įmonei „Drožlė“.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklu“, kuris įsteigtas siekiant skatinti ir pažymėti įmones, organizacijas bei asmenis, kurie rėmė visuomenines iniciatyvas, garsino ir kitokiu būdu aktyviai dalyvavo rūmų veikloje, apdovanota Panevėžio miesto savivaldybė, UAB „OnMedia“ ir skulptorius Vytautas Tallat-Kelpša.

Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzinė „Darbo žvaigždė“ – VšĮ „Sveikatos oazė“ direktorei Sonatai Veršelienei, „Kalnapilio“ alaus daryklos direktoriui Tomui Stonkui, UAB „Harju Elekter“ vadovui Tomui Prūsui, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių ir projektų skyriaus vadovei Angelijai Zokaitienei, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo informacinio skyriaus vadovei Kristinai Buikaitei, bendrovės „Umaras“ generalinei direktorei Mildai Samsonaitei ir UAB „Biovela-Utenos mėsa“ generaliniai direktoriui Žilvinui Lenkaičiui.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas apdovanojimas „Darbo žvaigždės“ medalis, skirtas pagerbti įvairių profesijų lyderius. Šiemet, įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi medaliu apdovanota Panevėžio kredito unijos darbuotoja Rasa Vyšniauskienė.

„Rūmų ambasadoriaus“ apdovanojimas už aktyvų dalyvavimą rūmų veikloje bei jos populiarinimą įteiktas bendrovės „Geld Baltic“ vadovei Laurai Kaziukonienei. Jos vadovaujama įmonė ir jos produkcija plačiai žinoma ne tik  Lietuvoje, bet ir už jos ribų, taip garsinamas Lietuvos vardas, o taip pat ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.
 
Komunikacijos skyriaus ir PPAR inf.
 
 
 

Reklama