NAUJIENOS

Pasirašytas Ketinimų protokolas su Gruzijos Akhmetos savivaldybe

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas pasirašė Ketinimų protokolą su Gruzijos Akhmetos Savivaldybės tarybos pirmininku Gela Jugašviliu dėl partnerystės ryšių įtvirtinimo tarp savivaldybių.
Šis vizitas – tai abiejų savivaldybių įgyvendinant Užsienio reikalų ministerijos iš dalies finansuojamą projektą dalis.
Susitikime taip pat dalyvavo Klaipėdos rajono mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Tarybos nariai Rasa Petrauskienė ir Jonas Dromantas, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojai Ligita Liutikienė ir Česlovas Banevičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė.
Akhmetos savivaldybei taip pat atstovavo tarybos narys Nukris Gubianuris, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tamazis Kavtarašvilis, Savivaldybės informacijos centro darbuotoja Lela Tcholikišvili ir verslininkas, svečių namų savininkas ir vieno įspūdingiausių pasaulyje – Tušeti nacionalinio parko darbuotojas Giorgis Bakuridzė.
Susitikimo metu buvo pasirašytas ketinimų protokolas, apsikeista pagrindine informacija apie abi savivaldybes.
Ketinimų protokolu numatoma skatinti abiejų savivaldybių bendradarbiavimą turizmo, socialinėje, kultūros, švietimo, viešojo administravimo, sporto ir aplinkos apsaugos srityse.
Bendradarbiavimas prasidėjo nuo  Klaipėdos rajono ir Akhmetos savivaldybės patirties dalijimosi turizmo srityje. Šią vasarą mūsų savivaldybės delegacija lankėsi Gruzijos Akhmetos rajono savivaldybėje, kurioje dalijosi turizmo politikos planavimo, įgyvendinimo ir plėtros patirtimi.
G. Bakuridzė pristatė Akhmetos savivaldybėje įsikūrusį Tušeti nacionalinį parką, jo išteklius ir turizmo plėtros galimybes.
Gruzinai lankėsi Klaipėdos rajono turizmo informacijos centre, „Minijos“ kino teatre, apžiūrėjo įdomiausias Gargždų vietas, lankysis Agluonėnuose, dalyvaus edukacinėje programoje „Žuvies kelias“, šeštadienį apsilankys Vėžaičiuose, paminės kartu su judrėniškiais Europos paveldo dienas, o sekmadienį pakeliui į Palangos oro uostą apsilankys Olando Kepurėje.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, pradėję bendradarbiauti su kalniečių tauta ir tikimės įdomių susitikimų, apsikeitimų delegacijomis, bendrų naudingų projektų abiems savivaldybėms!

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama