NAUJIENOS

Pasirašyta sutartis dėl svarbaus kelio tiesimo

Kategorija:

Miestas:
Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri leis pradėti naujo kelio tiesimui reikalingas procedūras: žemės paėmimą visuomenės poreikiams, techninių dokumentų rengimą. Naujas kelias ne tik leistų iš Laisvosios ekonominės zonos teritorijos greitai ir patogiai pasiekti magistralinį kelią A9 Panevėžys–Šiauliai, bet ir būtų kaip miesto aplinkkelis.
„Neturėtų egzistuoti suskirstymas, kad čia – miesto reikalai, o čia –  jau rajono. Yra daugybė sąlyčio taškų, kur mes turime bendradarbiauti ir ieškoti geriausių sprendimų žmonėms, gyvenantiems vienoje ir kitoje savivaldybėje. Džiaugiuosi, kad artimiausiu mūsų kaimynai supranta, jog regiono perspektyva tiesiogiai priklauso nuo Šiaulių miesto stiprybių“, – prieš pasirašant sutartį sakė miesto meras Artūras Visockas.
„Šiaulių rajono tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas pritarti kelio į Laisvąja ekonominę zoną tiesimo projektui irprisidėti savo biudžeto lėšomis, nors rajono gyventojams šis kelias nėra labai svarbus. Tikimės geranoriškos miesto pagalbos sprendžiant ir rajono savivaldybei aktualias problemas, viena jų  – pavojingos sankryžos pertvarkymas, kad vykstantiems iš Ginkūnų būtų saugiau ir greičiau pasiekti miesto centrą“, – rajono politikų apsisprendimą prisidėti prie svarbaus projekto komentavo Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras.
Tai jau antras pastaruoju metu pasiektas dviejų savivaldybių susitarimas, kiek ankščiau buvo apsispręsta dėl galimybės rajono vaikams be apribojimų lankyti miesto neformaliojo ugdymo įstaigas.

Šiaulių savivaldybės inf.
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama