NAUJIENOS

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Novoselica miesto savivaldybe

Kategorija:

Miestas:
2019 m. liepos 6 d. Joniškio miesto šventės metu Novoselica miesto (Ukrainos Respublika) savivaldybės merė  Marija Nikorič  ir Joniškio rajono (Lietuvos Respublika)  savivaldybės meras Vitalijus Gailius pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Sutarties pasirašymo ceremoniją stebėjo į miesto šventę atvykusios delegacijos iš Latvijos (Aucė, Duobelė, Tervetė), Švedijos (Vimerbis), Moldovos Respublikos (Ungenis), Baltarusijos (Kapylius), Ukrainos (Novoselica).
Sutartyje su Novoselica miestu numatoma skatinti ir plėtoti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą kultūros, švietimo, sporto, meno, sveikatos apsaugos, socialinės paramos, turizmo, jaunimo mainų, aplinkos apsaugos, paveldo, ekonominių mainų ir kitose bendrų interesų srityse, stiprinti tarpusavio supratimą ir draugystę tarp tautų.
Jau keletą metų Joniškio rajono ir Novoselicos miesto savivaldybės neoficialiai bendradarbiauja, dalijasi patirtimi. Šių metų gegužės mėnesį Joniškio rajono savivaldybės atstovai lankėsi Novoselicos mieste, kur vizito metu buvo nuspręsta keletą metų trunkančią draugystę sutvirtinti bendradarbiavimo sutartimi.
Po sutarties pasirašymo joniškiečius ir miesto svečius džiugino Šiaulių bigbendo koncertas (Lietuva). Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.


Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija
 
 
 

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama