Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Novoselica miesto savivaldybe
  NAUJIENOS

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Novoselica miesto savivaldybe

Kategorija:

Miestas:
2019 m. liepos 6 d. Joniškio miesto šventės metu Novoselica miesto (Ukrainos Respublika) savivaldybės merė  Marija Nikorič  ir Joniškio rajono (Lietuvos Respublika)  savivaldybės meras Vitalijus Gailius pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Sutarties pasirašymo ceremoniją stebėjo į miesto šventę atvykusios delegacijos iš Latvijos (Aucė, Duobelė, Tervetė), Švedijos (Vimerbis), Moldovos Respublikos (Ungenis), Baltarusijos (Kapylius), Ukrainos (Novoselica).
Sutartyje su Novoselica miestu numatoma skatinti ir plėtoti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą kultūros, švietimo, sporto, meno, sveikatos apsaugos, socialinės paramos, turizmo, jaunimo mainų, aplinkos apsaugos, paveldo, ekonominių mainų ir kitose bendrų interesų srityse, stiprinti tarpusavio supratimą ir draugystę tarp tautų.
Jau keletą metų Joniškio rajono ir Novoselicos miesto savivaldybės neoficialiai bendradarbiauja, dalijasi patirtimi. Šių metų gegužės mėnesį Joniškio rajono savivaldybės atstovai lankėsi Novoselicos mieste, kur vizito metu buvo nuspręsta keletą metų trunkančią draugystę sutvirtinti bendradarbiavimo sutartimi.
Po sutarties pasirašymo joniškiečius ir miesto svečius džiugino Šiaulių bigbendo koncertas (Lietuva). Meno vadovas ir dirigentas Raitis Ašmanis.


Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacija
 
 
 

Susitiko po metų

Susitiko  po  metų

Kaip ir kasmet, Mykolinių šeštadienio rytą  į Rietavą sugužėjo Kraštiečių klubo nariai. Šįkart jie rinkosi Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje. Užsiregistravę ir pasivaišinę puodeliu...

Reklama