NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Parodoje Adventtur 2017 – modernus Tauragės krašto pristatymas

Kategorija:

Miestas:
Kuo ypatingas Tauragės kraštas? Ką jame galime pamatyti, atrasti, pažinti? Į šiuos klausimus sausio 20 ‐22 dienomis Vilniaus Litexpo parodų rūmuose vyksiančioje tarptautinėje turizmo, kelionių  ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTTUR 2017 atsakys moderniai mūsų kraštą pristatysiantys Tauragės krašto muziejaus turizmo informacijos centro atstovai. Pasiruošimui ir dalyvavimui parodoje šiemet skirta per 5 tūkst. Eur.
Šių metų Tauragės rajono turizmo stendas išsiskirs unikalia koncepcija - bus perteiktas kontrastas tarp praeities ir dabarties. Stendo pagrindinis akcentas – Tauragės krašto istorinis piliakalnių palikimas. Tai visiškai naujas vizualinis formatas. Virtualios realybės akinių pagalba bus galima nusikelti į Pagramančio, Batakių ar Karšuvos piliakalnių istorinę praeitį.
Parodoje taip pat bus pristatoma vienintelė Lietuvoje interaktyvi smėlio dėžė ir kiti eksponatai, kuriems išryškinti, bus sukurta speciali erdvė, pasitelkiant šviesotamsos efektą.
Išskirtinius gamtos išteklius pristatys Pagramančio regioninio parko direkcija, dalyvaus medžio drožėjas Nerijus Alšauskas.
Lankytojai, kurie nėra buvę Tauragės krašte, galės ne tik išvysti išskirtinius objektus, tačiau ir paragauti dalelės Tauragės, kadangi mus remia AB „Vilkyškių pieninė“, UAB „Molupis ir KO“.
Tikimasi, kad šiemet ADVENTTUR paroda pranoks parodos organizatorių ir dalyvių lūkesčius. Sėkmės tikisi ir modernėjantis, atsinaujinantis Tauragės krašto muziejus, nuo praėjusių metų vasaros atliekantis ir turizmo paslaugų teikimo funkciją.
Primename, kad siekiant didinti turizmo paslaugų kompleksiškumą ir prieinamumą, užtikrinti teikiamų turistų informacijos paslaugų teikimo kokybę, 2016 metų liepos 27 d., baigus likvidavimo procedūras , išregistruotas Tauragės  turizmo ir verslo  informacijos centras. Turizmo funkcija paskirta Tauragės krašto muziejui.
„ Per pastarąjį pusmetį įvyko daug teigiamų pokyčių -  sukurti nauji bei sutvarkyti esami turistų traukos objektai, net tris kartus padidėjo  muziejaus  lankytojų ir turistų Tauragėje skaičius, sėkmingai startavo muziejaus renovacijos, modernizavimo darbai, baigiama atnaujinti ir jau sausio 20 dieną pradės veikti nauja internetinė svetainė  www. taurageinfo.lt ,  aktyviai dalyvaujama turizmo parodose, rašomi turizmą skatinantys projektai, vasaros pradžioje pradėsime įgyvendinti turistinių trasų ženklinimo projektą“,- operatyviu darbu džiaugėsi Tauragės krašto muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus.
Kitos TVIC  funkcijos- verslo sritis- perduotos Tauragės rajono savivaldybės administracijai. Nuo šiol šią sritį kuruoja mero patarėjas Dovydas Kaminskas ir Plėtros ir investicijų skyriaus specialistai.
„ Likvidavus TVIC,  ženkliai sumažėjo administracinės ir kitos išlaidos, kasmet   bus sutaupoma per 20 tūkstančių eurų. Tuos pinigus galėsime skirti turizmo projektams vykdyti, verslo plėtrai. Nei verslas, nei turizmas nelieka be koordinuojančios, patariančios ir įvairias veiklas vykdančios institucijos, tad į rajoną bus galima pritraukti dar daugiau turistų, dar daugiau investicijų“, – informavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas  Petraitis.
Viena iš galimybių pristatyti savo  krašto turistines, edukacines programas, naujus turistinius objektus, įdomiausius maršrutus ir renginius, pakviesti  į Tauragės kraštą turistus, kelionių, verslo  bei aktyvaus laisvalaikio mėgėjus – tai dalyvavimas parodoje ADVENTUR 2017, kurioje kasmet apsilanko per 20 tūkst. lankytojų. Dalyvaudami parodoje dar kartą įrodome, kad ne tik didieji Lietuvos miestai, bet ir regionų miesteliai gali pasiūlyti patrauklius, aukštos kokybės kultūrinio, ekologinio, verslo ir turizmo produktus.

ADVENTUR – vienintelė paroda Lietuvoje, kuri yra orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą. Šiemetinėje parodoje trijų dienų nuotaikingas turas visus kvies aplankyti dar nepažintus Lietuvos kampelius, egzotines pasaulio šalis, pasiūlys idėjų, kaip keliauti su šeima, bendradarbiais, kaip užsienyje rengti šventes, išmokys atsakingai rinktis, planuoti ir organizuoti savo išvykas, siūlys išmėginti aktyvias pramogas, pristatys naujausias atostogų kryptis ir kvies įsigyti keliones pigiau.
ADVENTUR 2017 šūkis –„Paragauk pasaulio. Paragauk Lietuvos“. Parodos akcentas – Lietuva-piliakalnių kraštas.
Paroda ADVENTUR 2017 vyks sausio 20-22 d. Vilniaus Litexpo parodų rūmuose.
Atvykite ir patirkite nuotykį!

Inesa Vaigauskienė
Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama