NAUJIENOS

Paroda Algirdiškyje: veislininkystėje dalyvaujančiųjų ratas plečiasi

Kategorija:

Miestas:

Panevėžio rajone, Algirdiškyje, vykstanti respublikinė veislininkystės ir gyvulininkystės pasiekimų paroda šiemet vel sulaukė gausaus būrio lankytojų.

Paroda, kurioje eksponuojama beveik 400 veislinių gyvūnų, supažindina ūkininkus ir kitus gyvulių augintojus su naujausiais Lietuvos veislininkystės pasiekimais, populiarina jų auginimą, pristato veislininkystės srityje dirbančias įmones, mokslo institucijas.

Ši paroda kasmet tampa vis įdomesnė ne tik kaime gyvenantiems žmonėms. Tai puiki vieta susitikti profesionalams ir mėgėjams, veislinių gyvūnų augintojams, kitų šalių verslo partneriams, mokslo žmonėms ir miestiečiams.

Gyvulininkystė yra ir vienas iš parodos rėmėjos Žemės ūkio ministerijos veiklos prioritetų. Valstybė skatina veislinių galvijų įsigijimą. Pasak parodą atidariusio žemės ūkio ministro Andriaus Palionio, šis sektorius yra labai svarbus šalies eksporto šaltinis – atsiranda naujų rinkų, kurioms reikia gerų lietuviškų gyvulių.

UAB „Panevėžio veislininkystės“ parodų bazėje taip pat vyks seminarai gyvulių augintojams ir veislininkystės specialistams, bus skaitomi pranešimai, diskutuojama apie gyvulių veislininkystės aktualijas ir  perspektyvas Lietuvoje.

Parodos lankymas yra nemokamas.


Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama