Papuošalai vaikams – madinga estetika nuo mažų dienų
  NAUJIENOS

Papuošalai vaikams – madinga estetika nuo mažų dienų

Kategorija:

Miestas:

Atrodo, kad vaikai ir papuošalai – du visiškai nesuderinami dalykai? Tikrai ne! Pirmiausia, nederėtų pamiršti, kad net ir patys mažiausieji taip pat yra asmenybės, turinčios savo nuomonę ir neretais atvejais norinčios pasipuošti, jaustis dailiai ir išskirtinai. Tereikia padėti priimti teisingus sprendimus. Džiugu tai, kad šiuolaikinis papuošalų vaikams pasirinkimas plačia įvairove ir užtikrinta kokybe gali nudžiuginti net ir pačius išrankiausius vartotojus. Kokie vaikiški papuošalai verti didžiausio dėmesio ir į ką reikėtų atsižvelgti renkantis? 

Atsakingo pasirinkimo reikalaujantys auskarai

Auskarai – vieni tokių papuošalų, į kurių pasirinkimą nevalia numoti ranka. Jokia paslaptis, kad vaikai labai dažnai kuo greičiau nori bent maža dalimi tapti suaugusiais, o auskarai - gana viliojanti idėja. Kada geriausia durti skylutes ausyse? Vienareikšmiško atsakymo, žinoma, nėra. Mūsų kultūroje šį sprendimą labai dažnai įtakoja tėvai, ir auskarais šiandien puošiasi tiek dar visai maži, tiek paaugę vaikai. Be to, visuomet yra galimybė pasikonsultuoti su specialistais. Jei visgi nenorite durti ausyčių, šiuo metu nesunku surasti ir kitų alternatyvų įprastiems pasirinkimams. Vaikų ausis gali puošti prisukami ar prisegami auskariukai. Bet kuriuo atveju, svarbu rinktis lengvus, patogius auskarus iš kokybiškų medžiagų, kurie padės išvengti nepageidaujamų alerginių reakcijų. 

Gintaras – lietuviškasis auksas vaikams

Itin dažnai lietuviškuoju auksu vadinamas gintaras dėl ypatingų savybių, istorinių detalių bei žavios išvaizdos nepraranda savo populiarumo ir šiomis dienomis. Vis dažniau gintariniai motyvai atsiranda ir vaikų papuošaluose. Juk natūralus Baltijos jūros gintaras yra puiki žaliava įvairiausiems papuošalams gaminti. Gintarinių elementų turintys karoliai, pakabukai, apyrankės ar netgi čiulptukai kūdikiams gali tapti puikia puošmena ir dovana ypatingai progai. Dar daugiau, šiuolaikiniai papuošalai iš gintaro vaikams – ne tik patogūs ir natūralūs, bet tuo pačiu gražūs bei stilingi! 

Klasika ir ilgaamžiškumas prisiminimas ilgam

Tiems, kurie vertina investicijas į ilgaamžiškumą ir laiko patikrintus pasirinkimus - bene geriausia idėja tampa papuošalai iš tauriųjų metalų. Tokių papuošalų pasirinkimas labai platus ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Sidabriniai ar skirtingų spalvų aukso vaikiški papuošalai - dažnas sprendimas dovanoms krikštynų, gimtadienio ar kitų svarbių dienų proga. Neretai tai tampa tarsi savotišku ilgalaikiu prisiminimu, kuris nepraras savo vertės net ir po daugybės metų. 

Iš tiesų, vaikiški papuošalai atlieka labai reikšmingą funkciją mažiesiems. Papuošalų pasirinkimas, derinimas tarpusavyje ir prie skirtingų drabužių padeda lavinti vaikų grožio, kūrybiškumo, estetikos suvokimą. Dar daugiau, leidžia pasijusti svarbiais priimant nors ir mažyčius, bet jiems labai reikšmingus sprendimus.

Aistė Bielinė
 

Reklama