NAUJIENOS

Panevėžys stiprins bendradarbiavimą su Nacionaline sportininkų asociacija

Kategorija:

Miestas:
Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su Nacionalinės sportininkų asociacijos (NSA) prezidentu Justinu Kinderiu.
NSA inicijuoto susitikimo tikslas – atrasti glaudesnio bendradarbiavimo galimybes, aptarti aukšto meistriškumo sportininkų treniravimosi ir varžybų sąlygas, sporto infrastruktūros situaciją ir vystymo perspektyvas, santykius su regioninėmis sporto federacijomis, koronaviruso pandemijos poveikį sporto bendruomenei ir kt.
„NSA siekia stiprinti bendradarbiavimą su šalies savivaldybėmis, kad bendromis jėgomis prisidėtų prie aukšto meistriškumo sporto plėtros, kartu dalyvautų projektuose ar švietimo veiklose. Be abejo, tai svarbu ir Panevėžiui, o Savivaldybė rems visas iniciatyvas, kurios naudingos mūsų sporto bendruomenei“, - sako meras R. Račkauskas.
„Planuojame ir toliau bendradarbiauti su Nacionaline sportininkų asociacija, siekiant prisidėti prie aukšto meistriškumo sporto vystymo ir vykdant kitas veiklas, projektus“, - teigia  Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

Komunikacijos skyriaus inf.

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama