Panevėžys plės elektrinių paspirtukų ir dviračių dalijimosi paslaugas
  NAUJIENOS

Panevėžys plės elektrinių paspirtukų ir dviračių dalijimosi paslaugas

Kategorija:

Miestas:
Vakar Panevėžyje pasirašytas memorandumas dėl elektrinių paspirtukų ir dviračių dalijimosi paslaugų plėtojimo. Dokumentą pasirašė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, įmonės „Bolt Service LT“, „EMbazė“ ir „Risera“.   „Panevėžyje nuolat ieškome patogiausių sprendimų gyventojams ir aplinkai, tuo pačiu įgyvendindami darnaus judumo planą skatiname ekologiškų transporto priemonių naudojimą ir džiaugiamės partneriais, su kuriais bendradarbiausime,“ – teigia meras R. Račkauskas.
„Kiekviena nauja vėliavėlė Lietuvos mikromobilumo žemėlapyje reiškia besikeičiančius kasdienio judėjimo įpročius. Šio memorandumo pasirašymas su Panevėžio miesto savivaldybe – ilgai lauktas žingsnis, leisiantis suteikti panevėžiečiams ir miesto svečiams tvarią ir svarbiausia, aukščiausius standartus atitinkančią dalijimosi elektriniais paspirtukais paslaugą, kurios, neabejojame, laukė ir patys miestiečiai,“ – teigia Eimantas Balta, „Bolt“ elektrinių paspirtukų plėtros vadovas Lietuvoje ir Latvijoje.Pasirašius memorandumą sutarta:
• kartu keisti miestiečių ir svečių kasdienio keliavimo įpročius;
• gerinti gyvenimo mieste kokybę didinant transporto pasirinkimo galimybes, sudarant sąlygas mažinti keliones automobiliais, prisidedant prie eismo spūsčių ir taršos mažinimo;
• toliau tobulinti pėsčiųjų ir dviratininkų infrastruktūrą;
• užtikrinti tvarką ir saugumą mieste, nustatyti bendras taisykles besinaudojantiems dalijimosi paslaugomis;
• siekiant geriau planuoti infrastruktūrą, keistis kelionių duomenimis.
• užtikrinti atsakingą ir saugų naudojimąsi šia paslauga.
• bendradarbiauti, keistis informacija apie miesto ir dalijimosi paslaugas teikiančių įmonių planus, operatyviai reaguoti į mieste kylančius iššūkius.
Memorandumas – tai geranoriškas susitarimas tarp Panevėžio miesto savivaldybės ir įmonių, kurios siekia teikti elektrinių paspirtukų, dviračių dalijimosi paslaugas Panevėžyje. Tokiu būdu bus siekiama populiarinti ekologiškas transporto priemones, skatinti tvaraus transporto naudojimą ir užtikrinti miesto gyventojų bei jo svečių mobilumo poreikius.
 
Komunikacijos skyrius
 

Reklama