NAUJIENOS

Paliesiaus dvaras - patraukliausia Lietuvos sveikatos turizmo vietovė

Kategorija:

Miestas:
Sausio 24-26 d. Vilniuje,  parodų centre „Litexpo“, vyksta didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“. Tris dienas šurmuliuosiančios parodos tema – sveikatos turizmas. Ignalinos kraštą bendrame „Ežerų krašto“ stende  pristato Ignalinos turizmo informacijos centras. Jo atstovai kartu su Ignalinos rajono savivaldybės  mero pavaduotoju Manfredu Žymantu dalyvavo parodoje vykusioje EDEN projekto „Patraukliausios Lietuvos sveikatos turizmo vietovės 2019“ apdovanojimų ceremonijoje ir gražios pergalės proga pasveikino Paliesiaus dvaro atstovus.
 
Europos Sąjungos šalyse vykdomame konkurse šiemet Lietuvos nugalėtoju išrinktas Ignalinos rajone esantis Paliesiaus dvaras su jo teritorijoje veikiančia fizinio krūvio terapijos klinika. Paliesiaus dvaras įvertintas už vietos unikalumą ir įsipareigojimą puoselėti socialinį, kultūrinį bei aplinkos tvarumą. Paliesiaus dvaro klinika – pirmoji ir vienintelė licencijuota fizinio krūvio terapijos klinika Lietuvoje ir Pabaltijyje, naudojanti naują sveikatinimo metodą, kuriam pritaiko gamtinius išteklius. Apdovanojimas įteiktas Paliesiaus dvaro klinikos vadovei Joanai Bikulčienei. Kartu su ja ceremonijoje dalyvavo administratorė Birutė Jaškūnienė.
 
Šiemet „Adventur“ kviečia skubėti lėtai. Pasak organizatorių, keliautojų įpročius koreguoja greitas gyvenimo tempas, darbe patiriamas stresas ir nuovargis, todėl kelionėse jiems nebeužtenka tik suskaičiuoti pasaulinio garso objektus, – žmonės nori atgauti jėgas ir vidinę harmoniją, atostogose pasisemti sveikatos. Tokiam ramiam poilsiui puikiai tinka ežeringasis Ignalinos kraštas, kuriame galima ne tik nuostabia gamta grožėtis, vandens pramogomis užsiimti, bet ir atgauti jėgas Sporto ir pramogų, Reabilitacijos ir sveikatinimo centruose, ir, žinoma, Paliesiaus dvare, kuriame be plačios kultūrinės veiklos dar teikiamos ir minėtos medicininės paslaugos. 
 
 
 
Parengė Lina Kovalevskienė,
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos
vyr. specialistė ryšiams su visuomene,
 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...

Reklama