NAUJIENOS

Palangos kempingas Nemirsetoje atveria vartus poilsiautojams

Kategorija:

Miestas:
Poilsis pušynų apsuptyje ir vos už kelių šimtų metrų ošianti jūra – tokią galimybę Palanga savo svečiams pasiūlys jau šią vasarą. Palangos kempingo trumpalaikės nuomos konkurso laimėtoju tapo VšĮ „Mažoji fiesta“.
Priims jau birželį
Pasak VšĮ „Mažoji fiesta“ direktoriaus Valdo Puidoko, modernus, europinius standartus atitinkantis Palangos kempingas svečius priims jau birželį.
V. Puidokas teigė tikįs, jog galimybe apsistoti moderniame kempinge susidomės ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai. „Žinoma, daug priklausys nuo orų, tačiau tikimės, kad svečių nestokosime“, – sakė VšĮ „Maažoji fiesta“ vadovas.
Moderni infrastruktūra
Pajūrio regioninio parko teritorijoje įsikūrusiame kempinge įrengtos 58 vietos kemperiams ir visa jiems reikalinga infrastruktūra. Mėgstantiems iškylauti su palapinėmis įrengta teritorija su 59 vietos palapinėms bei atvykusiųjų automobiliams. Apsistojusieji kemperiuose bei palapinėse, galės pasinaudoti maisto gaminimo, sanitarinėmis higieninėmis patalpomis. Kempinge taip pat įrengta savitarnos skalbykla.
Svečių patogumui kempingo teritorija apšviesta, čia įrengtos pavėsinės su židiniu, sporto bei vaikų žaidimų aikštelės. Teritorijoje esantys keliai ir priėjimai išgrįsti betoninėmis korinėmis trinkelėmis, o palapinių su automobilių stovėjimo vietose žaliuoja žolė. Taip siekiama, kad gamtos pasiilgę poilsiautojai matytų kuo mažiau asfalto ar betono dangos ir pasijustų esantys miške.
Apsistojusieji labai gražioje vietoje – pajūrio regioniniame parke, vos 300 metrų nuo jūros nutolusiame kempinge turistai galės ne tik patogiai pernakvoti, bet ir puikiai praleisti laiką. „Pasirūpinsime, kad atvykusiems svečiams būtų įdomu leisti laiką kempinge – suteiksime galimybę čia stebėti Europos futbolo čempionatą, olimpines žaidynes, planuojame ir daugiau pozityvių projektų“, – kalbėjo V. Puodokas.
Puiki vieta
Išskirtinis Palangos kempingas yra ne tik unikalia vieta, bet ir architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine 20 amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais.
Poilsiautojus turėtų sudominti ne tik paplūdimys – netoliese yra senoji laivų gelbėjimo stotis (XIX a. pabaiga), poilsiavietė, paplūdimys, apžvalgos aikštelė. Išskirtinumo kraštovaizdžiui suteikia moreninis kyšulys į jūrą bei į pietus nuo Nemirsetos esantis Pajūrio regioninis parkas, Nemirsetos kraštovaizdžio draustinis.
Valdys iki rudens
Šiuo metu vyksta ir Palangos kempingo koncesininko parinkimo procedūros, tačiau jos reikalauja nemažai laiko gali užtrukti dar keletą mėnesių. Siekiant, kad poilsiautojai gamtos apsuptyje galėtų ilsėtis jau šią vasarą, buvo apsispręsta skelbti viešą trumpalaikės kempingo nuomos konkursą.
Kempingo trumpalaikės nuomos konkurso laimėtojas kempingą valdys iki rudens, sutartyje numatyta galimybė terminą pratęsti dar vienam mėnesiui.
Laikinasis nuomininkas bus atsakingas už kempingo valdymą ir administravimą bei jame teikiamas kokybiškas paslaugas, jis neprisiims atsakomybės už koncesijos sąlygose numatytą techninio projekto trečio etapo įgyvendinimą.
Laukia koncesininko
Paaiškėjus koncesininkui, teisė valdyti kempingą jam bus perduota 15 metų su galimybe sutartį pratęsti dar 5 metams. Naujasis kempingo šeimininkas įsipareigos ne vėliau nei per 7 metus investuoti į objektą, įgyvendinat techniniame projekte numatytą trečiąjį kempingo statybos etapą: sutvarkyti 7700 kv. metrų sklypą, apželdinti 4751 kv. metro ploto teritoriją, įrengti 14 namelių nakvynei ir poilsiui. Taip pat koncesininkui bus privalu įrengti vaikų žaidimo aikštelę, krepšinio, tinklinio aikšteles bei sukurti 14 (7 vyrams ir 7 moterims) darbo vietų pagal neterminuotas darbo sutartis.
Įgyvendinus trečiąjį kempingo statybos etapą (t. y. pastačius 14 namelių), kempingas turės galimybę per parą aptarnauti apie 500 turistų.
Jurgita Vanagė
 
 
 

Reklama