NAUJIENOS

Palangoje pirmą kartą paminėta Pasaulinė FINA Aquatics diena

Kategorija:

Miestas:

Liepos 22 – 23 dienomis Palangoje vyko Pasaulinės FINA Aquatics dienos renginiai, kviečiantys susidraugauti su vandeniu.  FINA – tarptautinė vandens sporto šakų federacija. Fina Aquatics dienos tikslas – paskatinti žmones kuo daugiau judėti vandenyje – tiek atviroje jūroje, tiek upėse, tiek ežeruose ir, be abejo, baseinuose, o tuo pačiu ir pajusti plaukimo malonumą, o nemokančius plaukti padrąsinti mokytis plaukti.

Lietuvoje Pasaulinė FINA Aquatics diena buvo pažymėta pirmą kartą, nes tik šiemet į šią gražią iniciatyvą įsitraukė Lietuvos federacija.


Palangoje Pasaulinės FINA Aquatics dienos renginiai prasidėjo liepos 22-ąją. Palangiškiai ir kurorto svečiai  Jūratės ir Kastyčio skvere galėjo išbandyti plaukimo judesių stimuliatorių-treniruoklį, įsivertinti savo plaučių tūrį, sudalyvauti smagioje plaukimo viktorinoje. Tai galima pavadinti įžanga į pagrindinius renginius, kurie vyko liepos 23 dieną, kuri prasidėjo vandens aerobika Palangos baseine.  Pusiaudienį Palangos gelbėjimo stotyje buvo galima susitikti su profesionaliais gelbėtojais, išgirsti naudingų patarimų kaip saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens.

Draugystės su vandeniu stiprino diena užsibaigė vėl tik šį pavasarį atidarytame moderniame Palangos baseine. Čia vyko netradicinės plaukimo varžybos-iššūkis, kurio dalyviai dėmesį turėjo sutelkti ne į užfiksuotas sekundes ir jos dalis, bet į nuplauktą atstumą. Visi plaukikai, nepriklausimai nuo amžiaus, lyties, turėjo vienodą laiko limitą – 1 minutę 42 sekundes.

Palangos baseinas savo lankytojams siūlo įvairių programų, padedančių susidraugauti su vandeniu. Mankšta vandenyje vedama ir senjorams, ir kūdikiams. Vyksta nemokamos plaukimo pamokos pradinukams. Garo mėgėjams atverta jauki miesto pirtis.

Mėgstantys baseiną palangiškiai turi savo privilegiją. Jiems Palangiškio kortelė garantuoja 50 procentų nuolaidą visoms baseine teikiamoms paslaugoms.

 

Karolina Baltmiškė


 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama