NAUJIENOS

Pagerbti rajono mokytojai ir socialiniai darbuotojai

Kategorija:

Miestas:

Tarptautinės mokytojų ir Socialinių darbuotojų dienų progomis spalio 3 dieną Šilalės kultūros centre surengta iškilminga šventė.

Pedagogus ir socialinius darbuotojus sveikino meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Raimundas Vaitiekus, Administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Danguolė Račkauskienė. Mokytojams linkėta stiprybės ir energijos ugdant jaunąją kartą, o socialiniams darbuotojams – jėgų ir ryžto palengvinant gyvenimą šimtams žmonių. 

Mokytojai ir socialiniai darbuotojai apdovanoti Savivaldybės mero ir Administracijos direktoriaus padėkomis už ilgametį darbą.

Šventės metu apdovanojimus įteikė ir visuomeninis judėjimas „ŠILALIŠKIAI“, kuris jau daugiau nei trejus metus organizuoja Metų mokytojo rinkimus. Šiemet geriausio pedagogo vardą pelnė Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytoja Aušra Danisevičienė. Antrąją vietą užėmė Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokytoja Ilona Česaitienė, o trečiąją – tos pačios gimnazijos mokytoja Ligita Budriuvienė. Nominantams įteiktos atminimo dovanos ir kuponai apsipirkti kanceliarinių prekių parduotuvėje „Vizinga“.

Susirinkusiems koncertavo Šilalės meno mokyklos kamerinis orkestras (vadovas Kornelijus Pukinskis), šios mokyklos auklėtiniai ir atlikėja Giedrė Norvaišaitė. Šventės staigmena – Deivio ir Renatos koncertas. Renginį vedė Meno mokyklos mokytoja Laima Andrejauskienė.

Rima Norvilienė

Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistė, autorės nuotr.

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Šventinės edukacinės programos vaikamsReklama