NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Pagerbti Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai

Kategorija:

Miestas:
2019 m. rugsėjo 26 d. vyko Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Trys gimnazistai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos Nedas Stankūnas IV AV, Augustas Grakauskas IV C ir Faustas Kovalevskis III D buvo pakviesti į posėdį, apdovanoti Savivaldybės mero padėkos raštais už atsakingumą ir pilietiškumą bei atminimo dovanėlėmis, Nedas Stankūnas papasakojo apie įsimintino vakaro įvykį.
2019 m. rugpjūčio 20 d. 22 valandą Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams pranešta, kad ties Karčemų kaimu sustabdytas „Mercedes-Benz“ markės vilkikas, prie kurio vairo sėdi neblaivus vairuotojas. Vyras elgėsi neadekvačiai, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Vairuotojas teigė esantis blaivus, niekur jis nevažiavęs, tik šalikelėje sustojęs pamiegoti. Automobilių transporto paslaugas teikiančioje Lietuvos bendrovėje dirbantis 58-erių metų Baltarusijos pilietis pasitikrinti girtumą kategoriškai atsisakė. Vyras elgėsi agresyviai, todėl pareigūnams teko panaudoti antrankius. Bandymą išsisukti nuo atsakomybės, esą jis ne vairavo, o tik miegojo vilkike, sužlugdė trys jaunuoliai iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, kurie aktyviai dalyvavo atimdami galimybę girtam vairuotojui dalyvauti eisme ir vienas paslaptingas vyras, kuris liko nenustatytas. Pastarasis iš kelkraštyje sustojusio vilkiko užvedimo spynelės ištraukė raktelius ir perdavė jaunuoliams, kad šie palauktų policijos ir raktelius bei vairuotoją perduotų policijos pareigūnams, o pats išskubėjo kelionę tęsti toliau.

Gimnazistai iš Radviliškio policijos pareigūnus iškvietė, jų sulaukė ir pateikė ne tik vilkiko užvedimo raktelius, bet ir filmuotą medžiagą, kaip pavojingai vilkikas manevruoja po važiuojamąją dalį.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama